avatar

Sareg

2018-03-09 14:44:05

opolskie

Autobus bez kierowcy... uderza w słup

Autobus bez kierowcy... uderza w słup

Kategoria Monitoring Wrocław    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2018-07-15 10:33:32    Oglądany 265

avatar
Kierowca próbuje otworzyć drzwi toczącego się autobusu, ale udaje mu się to odrobinę za późno.

Kierowca na A4 zajeżdża drogę i hamuje

Kierowca na A4 zajeżdża drogę i hamuje

Kategoria Wideorejestrator    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2018-07-12 10:28:46    Oglądany 213

avatar
Chyba postanowił dać "nauczkę" za poganianie, ale omal nie doprowadził do wypadku. Z kolei zachowanie nagrywającego też jest dyskusyjne... Filmik z autostrady A4.

Martwy punkt w praktyce

Martwy punkt w praktyce

Kategoria Wideorejestrator    Region Śląskie    Data utworzenia 2018-07-11 19:18:03    Oglądany 530

avatar
Oto jak wygląda martwy punkt w ciężarówce. Kierowca nie widzi fragmentu drogi w lusterku i zmienia pas ruchu, uderzając w jadący samochód. Filmik z A4.

Wyjazd z pasa rozbiegowego... wymuszenie stłuczki?

Wyjazd z pasa rozbiegowego... wymuszenie stłuczki?

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-10 12:36:15    Oglądany 17

avatar
Kierowca z prawej przekracza ciągłą linię i zajeżdża drogę. Powoduje to nagłą zmianę toru jazdy nagrywającego i poślizg.

BMW. I wszystko jasne

youtube

Kategoria Wideorejestrator Wrocław    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2018-07-05 21:31:50    Oglądany 206

avatar
Czerwone światło? Dla kierowcy terenowego BMW to nie problem. Można po prostu ominąć oczekujące pojazdy i wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

"Gdzie widzisz ścieżkę pajacu?" czyli samochodowo-rowerowe rozmówki

"Gdzie widzisz ścieżkę pajacu?" czyli samochodowo-rowerowe rozmówki

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-05 19:09:10    Oglądany 1186

avatar
Dwaj rowerzyści upierają się, że nie jadą ścieżką rowerową bo jej nie ma. Kierowca samochodu próbuje ich przekonać, ale obrzucają go wulgaryzmami i odjeżdżają ulicą... wzdłuż ścieżki rowerowej.

Kierowca BMW daje popis wyprzedzania

Kierowca BMW daje popis wyprzedzania

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-05 16:57:46    Oglądany 400

avatar
Stereotypy o kierowcach BMW zna chyba każdy. Ale jak ich nie powtarzać, gdy widzimy taki manewr? Wyprzedzanie zatoczką wyłączoną z ruchu?

Nagłe hamowanie na A1 i zderzenie tirów

Nagłe hamowanie na A1 i zderzenie tirów

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-04 12:46:50    Oglądany 733

avatar
Kierowca terenowego volvo postanowił "ukarać" kierowcę tira za wyprzedzanie się ciężarówek. Tiry musiały gwałtownie hamować, a kierowca dostawczaka jadący za nimi nie zdążył wytracić prędkości... Doszło do wypadku.

Wyprzedzanie zakończone w rowie

Wyprzedzanie zakończone w rowie

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-02 14:33:50    Oglądany 458

avatar
Kierowca nagrywający ten filmik bardzo chce wyprzedzić... Tak bardzo, że gdy jadący przed nim przerywa manewr ten ratuje się ucieczką do rowu.

Naćpany kierowca uciekał przed policją!

Naćpany kierowca uciekał przed policją!

Kategoria Wideorejestrator    Region Świętokrzyskie    Data utworzenia 2018-06-29 07:41:55    Oglądany 353

avatar
Sceny jak z filmu akcji rozegrały się w Kielcach na drodze krajowej 73. Policjanci ruszyli w pościg za kierowcą BMW, z którego unosiły się kłęby dymu. Kierowca BMW przekraczał prędkość i nie zamierzał się zatrzymać. Policjanci zatrzymali 29-latka kierującego pojazdem BMW dopiero po kilkunastokilometrowym pościgu. Kierowca był pod wpływem narkotyków.

Pogromcy piratów