avatar

Sareg

2018-03-09 14:44:05

opolskie

Wymuszenie pierwszeństwa zakończone wypadkiem

Wymuszenie pierwszeństwa zakończone wypadkiem

Kategoria Wideorejestrator    Region Małopolskie    Data utworzenia 2018-07-19 11:43:16    Oglądany 508

avatar
Wypadek w Krakowie. Kierowca czerwonej osobówki bez kierunkowskazu próbuje "zdążyć" przed audi. Tym razem mu się nie udało...

Autobus bez kierowcy... uderza w słup

Autobus bez kierowcy... uderza w słup

Kategoria Monitoring Wrocław    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2018-07-15 10:33:32    Oglądany 512

avatar
Kierowca próbuje otworzyć drzwi toczącego się autobusu, ale udaje mu się to odrobinę za późno.

Kierowca na A4 zajeżdża drogę i hamuje

Kierowca na A4 zajeżdża drogę i hamuje

Kategoria Wideorejestrator    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2018-07-12 10:28:46    Oglądany 396

avatar
Chyba postanowił dać "nauczkę" za poganianie, ale omal nie doprowadził do wypadku. Z kolei zachowanie nagrywającego też jest dyskusyjne... Filmik z autostrady A4.

Martwy punkt w praktyce

Martwy punkt w praktyce

Kategoria Wideorejestrator    Region Śląskie    Data utworzenia 2018-07-11 19:18:03    Oglądany 701

avatar
Oto jak wygląda martwy punkt w ciężarówce. Kierowca nie widzi fragmentu drogi w lusterku i zmienia pas ruchu, uderzając w jadący samochód. Filmik z A4.

Wyjazd z pasa rozbiegowego... wymuszenie stłuczki?

Wyjazd z pasa rozbiegowego... wymuszenie stłuczki?

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-10 12:36:15    Oglądany 198

avatar
Kierowca z prawej przekracza ciągłą linię i zajeżdża drogę. Powoduje to nagłą zmianę toru jazdy nagrywającego i poślizg.

BMW. I wszystko jasne

youtube

Kategoria Wideorejestrator Wrocław    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2018-07-05 21:31:50    Oglądany 322

avatar
Czerwone światło? Dla kierowcy terenowego BMW to nie problem. Można po prostu ominąć oczekujące pojazdy i wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

"Gdzie widzisz ścieżkę pajacu?" czyli samochodowo-rowerowe rozmówki

"Gdzie widzisz ścieżkę pajacu?" czyli samochodowo-rowerowe rozmówki

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-05 19:09:10    Oglądany 1356

avatar
Dwaj rowerzyści upierają się, że nie jadą ścieżką rowerową bo jej nie ma. Kierowca samochodu próbuje ich przekonać, ale obrzucają go wulgaryzmami i odjeżdżają ulicą... wzdłuż ścieżki rowerowej.

Kierowca BMW daje popis wyprzedzania

Kierowca BMW daje popis wyprzedzania

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-05 16:57:46    Oglądany 524

avatar
Stereotypy o kierowcach BMW zna chyba każdy. Ale jak ich nie powtarzać, gdy widzimy taki manewr? Wyprzedzanie zatoczką wyłączoną z ruchu?

Nagłe hamowanie na A1 i zderzenie tirów

Nagłe hamowanie na A1 i zderzenie tirów

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-04 12:46:50    Oglądany 873

avatar
Kierowca terenowego volvo postanowił "ukarać" kierowcę tira za wyprzedzanie się ciężarówek. Tiry musiały gwałtownie hamować, a kierowca dostawczaka jadący za nimi nie zdążył wytracić prędkości... Doszło do wypadku.

Wyprzedzanie zakończone w rowie

Wyprzedzanie zakończone w rowie

Kategoria Wideorejestrator    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2018-07-02 14:33:50    Oglądany 585

avatar
Kierowca nagrywający ten filmik bardzo chce wyprzedzić... Tak bardzo, że gdy jadący przed nim przerywa manewr ten ratuje się ucieczką do rowu.

Pogromcy piratów