avatar

Joker

2015-10-27 22:21:29

opolskie

24-latek szybko zaczął weekend. W sztok pijany spowodował kolizję.

24-latek szybko zaczął weekend. W sztok pijany spowodował kolizję.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-04-16 16:17:36    Oglądany 4556

avatar
Służby ratunkowe zostały wezwane do zderzenia samochodu osobowego i busa, do którego doszło w piątek chwilę po 13.00 na obwodnicy Opola, na wysokości Wrzosek. - Kierujący osobowym renault 24-latek najechał na tył poprzedzającego go mercedesa - informuje sierż. sztab. Przemysław Kędzior opolskiej policji. Jak się okazało, kierowca renault był mocno pijany - badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 3 promile alkoholu. W zderzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał i ostatecznie zakwalifikowano je, jako kolizję.

Kierowca audi podczas wyprzedzania uderzył w drzewo. Później uciekł pieszo.

Kierowca audi podczas wyprzedzania uderzył w drzewo. Później uciekł pieszo.

Kategoria Wypadki Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-04-14 19:13:53    Oglądany 4211

avatar
Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia drogowego, do którego w środę około 17.00 doszło na leśnym odcinku drogi pomiędzy Komprachcicami i Szydłowem, niedaleko Opola. Z relacjo świadków wypadku wynika, że kierowane przez młodego mężczyznę audi podczas wyprzedzania jadącego w tym samym kierunku busa, wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Po chwili w samochód uderzył bus, którego kierowca nie zdążył wyhamować. Kierowca audi opuścił mocno zniszczony samochód o własnych siłach i pieszo uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawą zajmuje się policja.

25-latka oblała egzamin na prawo jazdy. Wkurzona odjechała z WORD-u samochodem.

25-latka oblała egzamin na prawo jazdy. Wkurzona odjechała z WORD-u samochodem.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2021-04-14 18:47:02    Oglądany 7828

avatar
Egzaminator z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego nie wierzył własnym oczom. Gdy po kilku minutach trwania egzaminu na prawo jazdy kategorii B, przerwał go z negatywnym skutkiem, 25-letnia kobieta zdenerwowana tym faktem wsiadła do prywatnego samochodu jako kierowca... i odjechała. Egzaminator o sprawie natychmiast poinformował policję, która zatrzymała kobietę na jednej z ulic. Jak informuje policja, 25-latka była zdziwiona kontrolą i oświadczyła, że nie miała innego transportu do domu. Kobietę ukarano 500-złotowym mandatem.

61 lat, 2 promile alkoholu i gleba na motorowerze w centrum miasta

61 lat, 2 promile alkoholu i gleba na motorowerze w centrum miasta

Kategoria Pijani kierowcy Monitoring Polskie Drogi Olsztyn    Region Warmińsko-Mazurskie    Data utworzenia 2021-04-13 16:21:59    Oglądany 2274

avatar
61-latek kierujący motorowerem nie dostosował prędkości do warunków ruchu, stracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się i po chwili wylądował w przydrożnych krzakach. Policjanci zaraz po podejściu do kierującego wyczuli od niego silny zapach alkoholu. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło w organizmie 61-latka blisko 2 promile alkoholu. 61-latek odpowie za kierowanie pod wpływem alkoholu a także za spowodowanie kolizji drogowej.

Pijany kierowca ciężarówki spowodował wypadek i uciekał. Został zatrzymany!

Pijany kierowca ciężarówki spowodował wypadek i uciekał. Został zatrzymany!

Kategoria Wypadki policyjny pościg Pijani kierowcy Łódź    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-04-11 12:39:11    Oglądany 743

avatar
43-letni kierowca samochodu ciężarowego stwarzał na drodze zagrożenie, jadąc całą szerokością drogi. W pewnym momencie w miejscowości Gospodarz na DK71 (woj. łódzkie) doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym, którym jechali 20-letni kierowca i 19-letnia pasażerka. Kierowca ciężarówki nie zatrzymał się na miejscu wypadku i odjechał. Świadkiem wypadku był policjant po służbie, który pojechał za sprawcą, informując o tym służby. Po niespełna 30 minutach 43-latka udało się zatrzymać - mężczyzna wydmuchał ponad 2 promile alkoholu.drodze krajowej 71 w Gospodarzu w gminie Rzgów

236 km/h po S7. Internauci pytają: 'Tylko czyja to prędkość?'

236 km/h po S7. Internauci pytają: 'Tylko czyja to prędkość?'

Kategoria policyjny pościg Wideorejestratory Polskie Drogi Kielce nagrania z wideorejestratorów    Region Świętokrzyskie    Data utworzenia 2021-04-06 21:28:38    Oglądany 25130

avatar
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skarżyskiej komendy (woj. świętokrzyskie) zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego kierowcę seata, który - jak informuje policja - pędził trasą S7 z prędkością 236 km/h. Funkcjonariusze ukarali mężczyznę 500-złotowym mandatem i 10 punktami karnymi. Tymczasem w sieci pojawiły się już pytania internautów o wiarygodność pomiaru prędkości w tej sytuacji. Zwracają przy tym uwagę, że pokazywany wynik to prędkość radiowozu, a pomiar z tak dużej odległości, przy 21-krotnym przybliżeniu może nie być dokładny. Jedno jest pewne, kierowca seata przepisowo nie jechał.

Zatrzymano kierowcę, który potrącił wózek z małym dzieckiem i uciekł.

Zatrzymano kierowcę, który potrącił wózek z małym dzieckiem i uciekł.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-04-03 19:22:53    Oglądany 10126

avatar
Jak podała policja z Sochaczewa, kierowca został zatrzymany w sobotę około południa. To 61-letni mężczyzna z Warszawy. Zabezpieczono także samochód, którym miał się poruszać w momencie wypadku, w wyniku którego zginęła 15-miesięczna dziewczynka. - Spotkaliśmy się z ogromnym odzewem społeczeństwa, które przekazywało nam wiele informacji i właśnie dzięki pomocy społeczeństwa, i ogromnej pracy funkcjonariuszy, którzy praktycznie od wczoraj cały czas pracują nad ta sprawą, dzisiaj około południa udało zatrzymać się 61-letniego mieszkańca Warszawy, który jest podejrzewany o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym - przekazała oficer prasowa policji w Sochaczewie Agnieszka Dzik. Do wypadku doszło w piątek wieczorem w Przęsławicach niedaleko Sochaczewa. Poszukiwany był kierowca białego SUV-a, który po potrąceniu dziecka odjechał z miejsca wypadku. Podejrzewanego zatrzymano w sobotę około godziny 12.

PIjany kierowca uderzył w barierę. Wysiadając z samochodu spadł ze skarpy.

PIjany kierowca uderzył w barierę. Wysiadając z samochodu spadł ze skarpy.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-04-01 12:43:47    Oglądany 5954

avatar
2,7 promila alkoholu wydmuchał 39-letni kierowca chevroleta, który przed 2:00 w nocy na obwodnicy Piastowskiej w Opolu stracił panowanie nad samochodem i zawisł na barierze energochłonnej. To był jednak dopiero początek, chwilę później mężczyzna postanowił wysiąść z samochodu. 39-latek nie zauważył jednak pozycji w jakiej zatrzymał się samochód i chwilę później mężczyzna spadł z wysokiej skarpy. Rannego kierowcę zabrano do szpitala.

Szok. Po zderzeniu z motocyklem z traktora odpadło koło!

Szok. Po zderzeniu z motocyklem z traktora odpadło koło!

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region opolskie    Data utworzenia 2021-03-31 20:44:35    Oglądany 7179

avatar
W środę przed 19:00 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku z udziałem motocykla i ciągnika rolniczego. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 403, pomiędzy miejscowościami Obórki i Przylesie, na Opolszczyźnie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Wiadomo, że siła zderzenia była tak duża, że z ciągnika odpadło koło. Kierujący motocyklem mężczyzna ze złamaniem ręki i potłuczeniami trafił do szpitala.

Wypadek szambowozu. Pojazd na boku, nieczystości na drodze.

Wypadek szambowozu. Pojazd na boku, nieczystości na drodze.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Pomorskie    Data utworzenia 2021-03-30 12:34:54    Oglądany 468

avatar
28-letni kierowca szambowozu na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i ten przewrócił się bok, tarasując przejazd na drodze. Chwilę później z uszkodzonej beczki na drogę wypłynęły nieczystości. Do zdarzenia doszło w poniedziałek na trasie Lublewo - Bielkówko, w Pomorskiem.

Pogromcy piratów