avatar

Joker

2015-10-27 22:21:29

opolskie

Naczepa wypięła się z ciężarówki i uderzyła w samochód osobowy. 3 osoby zginęły!

Naczepa wypięła się z ciężarówki i uderzyła w samochód osobowy. 3 osoby zginęły!

Kategoria Wypadki policyjny pościg Katowice    Region Śląskie    Data utworzenia 2022-12-06 09:27:06    Oglądany 5535

avatar
Trzy osoby zginęły w tragicznym wypadku drogowym, do którego doszło około 6:00 rano na DW 905 miedzy miejscowością Boronów a Olszyna na Śląsku. Jak informują strażacy, z jednej z ciężarówek wypięła się naczepa, która chwilę później uderzyła w jadący z przeciwka samochód osobowy.

Volkswagen dosłownie wbił się czołowo w ciężarówkę. 'Nieprawidłowe wyprzedzanie'

Volkswagen dosłownie wbił się czołowo w ciężarówkę. 'Nieprawidłowe wyprzedzanie'

Kategoria Wypadki Wrocław    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2022-11-25 14:35:40    Oglądany 4435

avatar
Do tragicznego wypadku doszło przed 7.00 rano na DK 94 w województwie dolnośląskim. Osobowy volkswagen dosłownie wbił się tam czołowo w samochód ciężarowy. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki volkswagen nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym. Niestety w wyniku zdarzenia kierujący osobówką poniósł śmierć na miejscu - informuje policja.

Pijany ojciec wiózł syna. Po wypadku 11-latek sam wyczołgał się z wraku.

Pijany ojciec wiózł syna. Po wypadku 11-latek sam wyczołgał się z wraku.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi Kraków    Region Małopolskie    Data utworzenia 2022-11-09 16:07:58    Oglądany 1112

avatar
Do groźnego wypadku doszło tuż po godzinie 7.00, w Porębie Wielkiej na ulicy Wadowickiej, w Małopolsce. Jak ustalili policjanci, 32-letni kierowca opla stracił panowanie nad samochodem i z dużą prędkością uderzył w słup. - Z pojazdu samodzielnie wydostał się 11-letni syn mężczyzny, którym zaopiekowali się świadkowie zdarzenia. Natomiast zakleszczonego mężczyznę zza kierownicy wydostali strażacy - informuje policja. Zarówno ojciec jak i syn trafili do szpitala, mężczyzna w wyniku wypadku doznał urazu głowy i kręgosłupa, natomiast dziecko pozostało na obserwacji - czytamy w komunikacie KWP w Krakowie. Jak się okazało, 32-latek był pijany - teraz odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu a także za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

12-latek na quadzie, 17-latek za kierownicą samochodu. Doszło do wypadku.

12-latek na quadzie, 17-latek za kierownicą samochodu. Doszło do wypadku.

Kategoria Wypadki Gdańsk    Region Pomorskie    Data utworzenia 2022-11-07 19:24:55    Oglądany 1644

avatar
W niedzielne przedpołudnie pomorscy policjanci otrzymali informację o wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Gostomie. Ze wstępnych informacji przekazanych przez policję wynika, że 12-letni kierowca quada, podczas wyjeżdżania z posesji nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 17-letniemu kierującemu samochodem marki Toyota, doprowadzając do zderzenia. Do szpitala helikopterem LPR trafił 12-latek. Policjanci ustali również, że żaden z kierujących nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, którymi kierowali.

Karambol z udziałem radiowozu policji. Trzy osoby zostały ranne.

Karambol z udziałem radiowozu policji. Trzy osoby zostały ranne.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Kraków    Region Małopolskie    Data utworzenia 2022-11-01 18:26:19    Oglądany 1812

avatar
Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło 1 listopada rano, na skrzyżowaniu ulic Krzemienieckiej, Kuryłowicza, Gruszczyńskiego i Drużbackiej w krakowskich Soboniowicach. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe - audi, mazda i toyota. Jak informuje serwis krakow112.pl - wskutek zderzenia dwóch cywilnych samochodów, jeden z nich został wytrącony z toru jazdy i uderzył w prawidłowo poruszający się oznakowany radiowóz policji. Poszkodowane zostały trzy osoby - załoga radiowozu, którą tworzyli - funkcjonariusz z KP VI Kraków oraz strażniczka z Oddziału Podgórze SMMK, a także osoba podróżująca pojazdem marki Mazda - informuje serwis.

Kierowca owinął się skodą wokół drzewa. Mógł zginąć, skończyło się na mandacie.

Kierowca owinął się skodą wokół drzewa. Mógł zginąć, skończyło się na mandacie.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2022-01-15 13:47:19    Oglądany 126024

avatar
O ogromnym szczęściu może mówić kierowca osobowej skody, który skasował samochód na drodze wojewódzkiej nr 319 w okolicach miejscowości Moszowice, na Dolnym Śląsku. Jak informuje policja, mężczyzna nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Samochód dosłownie owinął się wokół drzewa. Jak się okazało, kierowca z wypadku wyszedł cało - policjanci ukarali go mandatem karnym.

Pościg za 35-letnim złodziejem felg. Pirat drogowy staranował dwa radiowozy!

Pościg za 35-letnim złodziejem felg. Pirat drogowy staranował dwa radiowozy!

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-12-17 22:03:53    Oglądany 59328

avatar
W ręce raciborskich policjantów wpadł 35-latek podejrzany o próbę kradzieży dziesięciu sztuk aluminiowych felg samochodowych z jednej z posesji. Jego zatrzymanie było możliwe dzięki świadkowi, który zareagował, widząc kradzież. Mężczyzna nie tylko zwrócił uwagę złodziejowi, ale też ruszył za nim i o wszystkim powiadomił policję. Do zdarzenia doszło we wtorek po 8.00 rano. Złodziej w audi nie chciał zatrzymać się na widok policjantów i uderzył w dwa radiowozy, jednak ostatecznie trafił w ręce stróżów prawa.Teraz 35-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Wypadek wojskowej ciężarówki, osobówki i dostawczaka. Jedna osoba zginęła.

Wypadek wojskowej ciężarówki, osobówki i dostawczaka. Jedna osoba zginęła.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Warmińsko-Mazurskie    Data utworzenia 2021-12-15 19:18:44    Oglądany 33333

avatar
Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godziną 9:00 w okolicy miejscowości Stare Jabłonki, na drodze krajowej nr 16. Jak informują strażacy, samochód dostawczy czołowo zderzył się z wojskową ciężarówką, która następnie także czołowo zderzyła się z osobowym renaultem. Strażacy na miejscu wypadku zastali potężnie rozbite pojazdy, których elementy rozrzucone były na kilkudziesięciometrowym odcinku jezdni. W samochodzie dostawczym znajdował się kierujący nim mężczyzna bez oznak życia, u którego lekarz stwierdził zgon. Wojskową ciężarówką podróżowało dwóch mężczyzn, którzy odnieśli jedynie powierzchowne obrażenia. Samochodem osobowym podróżowała kobieta z siedmioletnim synem - oboje trafili do szpitala.

Kobieta rozbiła auto i uciekła. Jechała z dzieckiem i miała promil alkoholu!

Kobieta rozbiła auto i uciekła. Jechała z dzieckiem i miała promil alkoholu!

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-12-13 13:38:16    Oglądany 6239

avatar
W niedzielę przed 8.00 policjanci otrzymali informacje o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Komarno-Kolona, na Lubelszczyźnie. Gdy na miejsce dojechali funkcjonariusze, nikogo nie zastano. Szybko okazało się, że oplem kierowała 27-letnia kobieta, która straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. Kobieta przyznała się do kierowania i poinformowała policjantów, że razem z nią jechało jej dziecko, które zabrano do szpitala na badania. Kobieta wydmuchała prawie promil alkoholu, dodatkowo pobrano jej krew do badań.Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca oplem 27-latka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. W chwili zatrzymania była nietrzeźwa. Urządzenie wykazało niemal promil alkoholu w jej organizmie.

Tragiczny wypadek z udziałem osobowego opla i ciężarówki. Dwie osoby zginęły.

Tragiczny wypadek z udziałem osobowego opla i ciężarówki. Dwie osoby zginęły.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-12-11 11:40:55    Oglądany 5854

avatar
Kierująca osobowym oplem i jej pasażer zginęli w wypadku, do którego w piątek rano doszło w Kosinie, w powiecie płockim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letnia kierująca oplem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i uderzyła w jadący w przeciwnym kierunku samochód ciężarowy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, na miejscu zginęła 37-letnia kierująca oplem i jej pasażer.

Pogromcy piratów