avatar

Joker

2015-10-27 22:21:29

opolskie

Kierowca owinął się skodą wokół drzewa. Mógł zginąć, skończyło się na mandacie.

Kierowca owinął się skodą wokół drzewa. Mógł zginąć, skończyło się na mandacie.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2022-01-15 13:47:19    Oglądany 123329

avatar
O ogromnym szczęściu może mówić kierowca osobowej skody, który skasował samochód na drodze wojewódzkiej nr 319 w okolicach miejscowości Moszowice, na Dolnym Śląsku. Jak informuje policja, mężczyzna nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Samochód dosłownie owinął się wokół drzewa. Jak się okazało, kierowca z wypadku wyszedł cało - policjanci ukarali go mandatem karnym.

Pościg za 35-letnim złodziejem felg. Pirat drogowy staranował dwa radiowozy!

Pościg za 35-letnim złodziejem felg. Pirat drogowy staranował dwa radiowozy!

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-12-17 22:03:53    Oglądany 58275

avatar
W ręce raciborskich policjantów wpadł 35-latek podejrzany o próbę kradzieży dziesięciu sztuk aluminiowych felg samochodowych z jednej z posesji. Jego zatrzymanie było możliwe dzięki świadkowi, który zareagował, widząc kradzież. Mężczyzna nie tylko zwrócił uwagę złodziejowi, ale też ruszył za nim i o wszystkim powiadomił policję. Do zdarzenia doszło we wtorek po 8.00 rano. Złodziej w audi nie chciał zatrzymać się na widok policjantów i uderzył w dwa radiowozy, jednak ostatecznie trafił w ręce stróżów prawa.Teraz 35-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Wypadek wojskowej ciężarówki, osobówki i dostawczaka. Jedna osoba zginęła.

Wypadek wojskowej ciężarówki, osobówki i dostawczaka. Jedna osoba zginęła.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Warmińsko-Mazurskie    Data utworzenia 2021-12-15 19:18:44    Oglądany 31766

avatar
Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godziną 9:00 w okolicy miejscowości Stare Jabłonki, na drodze krajowej nr 16. Jak informują strażacy, samochód dostawczy czołowo zderzył się z wojskową ciężarówką, która następnie także czołowo zderzyła się z osobowym renaultem. Strażacy na miejscu wypadku zastali potężnie rozbite pojazdy, których elementy rozrzucone były na kilkudziesięciometrowym odcinku jezdni. W samochodzie dostawczym znajdował się kierujący nim mężczyzna bez oznak życia, u którego lekarz stwierdził zgon. Wojskową ciężarówką podróżowało dwóch mężczyzn, którzy odnieśli jedynie powierzchowne obrażenia. Samochodem osobowym podróżowała kobieta z siedmioletnim synem - oboje trafili do szpitala.

Kobieta rozbiła auto i uciekła. Jechała z dzieckiem i miała promil alkoholu!

Kobieta rozbiła auto i uciekła. Jechała z dzieckiem i miała promil alkoholu!

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-12-13 13:38:16    Oglądany 5604

avatar
W niedzielę przed 8.00 policjanci otrzymali informacje o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Komarno-Kolona, na Lubelszczyźnie. Gdy na miejsce dojechali funkcjonariusze, nikogo nie zastano. Szybko okazało się, że oplem kierowała 27-letnia kobieta, która straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. Kobieta przyznała się do kierowania i poinformowała policjantów, że razem z nią jechało jej dziecko, które zabrano do szpitala na badania. Kobieta wydmuchała prawie promil alkoholu, dodatkowo pobrano jej krew do badań.Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca oplem 27-latka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w drzewo. W chwili zatrzymania była nietrzeźwa. Urządzenie wykazało niemal promil alkoholu w jej organizmie.

Tragiczny wypadek z udziałem osobowego opla i ciężarówki. Dwie osoby zginęły.

Tragiczny wypadek z udziałem osobowego opla i ciężarówki. Dwie osoby zginęły.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-12-11 11:40:55    Oglądany 5172

avatar
Kierująca osobowym oplem i jej pasażer zginęli w wypadku, do którego w piątek rano doszło w Kosinie, w powiecie płockim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-letnia kierująca oplem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i uderzyła w jadący w przeciwnym kierunku samochód ciężarowy. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, na miejscu zginęła 37-letnia kierująca oplem i jej pasażer.

Kierowca i pasażer opla zginęli w wypadku. Chwilę wcześniej ukradli samochód.

Kierowca i pasażer opla zginęli w wypadku. Chwilę wcześniej ukradli samochód.

Kategoria Wypadki    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-12-06 11:48:37    Oglądany 30910

avatar
Śląscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności ciągu zdarzeń, do którego doszło w niedzielę wieczorem. Najpierw, krótko przed 22.00, otrzymali zgłoszenie o kradzieży czerwonego opla w Cieszynie. Zaledwie kilkanaście minut później do służb napłynęła informacja o wypadku takiego samochodu w miejscowości Mnich. Jak się okazało, samochód, którym podróżowali 34-letni kierowca i jego pasażer wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Siła zderzenia była na tyle duża, że obaj mężczyźni zginęli.

21-latek w renault. Alkohol, prędkość i jazda zakończona wypadkiem!

21-latek w renault. Alkohol, prędkość i jazda zakończona wypadkiem!

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-12-01 17:22:59    Oglądany 2236

avatar
Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 21-letni kierowca renault, który swoją szaloną jazdę zakończył w rowie, uderzając w betonowy przepust. Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w Zamościu. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że 21-letni kierowca samochodu osobowego nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze a następnie do rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Po tym samochód koziołkował i przewrócił się na boku. Rannego kierowcę zabrano do szpitala, niebawem za swój czyn odpowie przed sądem.

Młode małżeństwo zginęło w wypadku. 2-letnie dziecko trafiło do szpitala.

Młode małżeństwo zginęło w wypadku. 2-letnie dziecko trafiło do szpitala.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Kraków    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-11-25 21:11:26    Oglądany 9208

avatar
Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 969 w Tylmanowej, w Małopolsce. Wiadomo, że samochód, którym podróżowała 3-osobowa rodzina wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Na miejscu wypadku zginął 29-letni mężczyzna, a niedługo później w szpitalu, jego 23-letnia żona. Do szpitala trafiło 2-letnie dziecko. Jak informuje policja, stan dziecka jest stabilny.

Wypadek Friza. Jest nagranie z wideorejestratora. Mercedes rozbity.

Wypadek Friza. Jest nagranie z wideorejestratora. Mercedes rozbity.

Kategoria Wypadki Wideorejestratory Polskie Drogi Kraków nagrania z wideorejestratorów    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-11-21 19:02:18    Oglądany 391295

avatar
Do zdarzenia drogowego z udziałem Friza - popularnego youtubera, doszło w niedzielę (31.10) rano, gdy ten jechał na lotnisko aby oddać kilka skoków ze spadochronem. Już w dniu wypadku Friz na gorąco opowiadał o nim na swoim InstaStory podkreślając, że nie czuje się winny, ale nie wie jak zdarzenie ocenią policjanci. Powiedział wtedy także, że ma w samochodzie zamontowany wideorejestrator, ale nie wie, czy coś się nagrało. Ostatecznie policjanci uznali, że sprawcą kolizji był kierowca osobowego forda, który zajechał drogę kierującemu mercedesem Frizowi. Dziś youtuber w swoim najnowszym filmie pokazał zapis z kamerki samochodowej, na którym dokładnie widać, co się stało.

Tragiczny wypadek BMW. Pasażer zginął, kierowca był pijany i uciekł!

Tragiczny wypadek BMW. Pasażer zginął, kierowca był pijany i uciekł!

Kategoria Pijani kierowcy Warszawa    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-11-20 16:24:36    Oglądany 3612

avatar
Tragiczny finał jazdy pod wpływem alkoholu. 29-letni kierowca BMW rozbił się na przydrożnym słupie i uciekł z miejsca wypadku, pozostawiając w samochodzie troje rannych pasażerów. Stan jednego z nich był na tyle ciężki, że pomimo reanimacji podjętej przez służby, nie udało się go uratować. Do tragedii doszło w piątek wieczorem w Konstancinie-Jeziornej. Kierowcę BMW zatrzymano chwilę później w miejscu zamieszkania. Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał 2 promile alkoholu.

Pogromcy piratów