avatar

Joker

2015-10-27 22:21:29

opolskie

Niecierpliwy pirat drogowy w audi na S7! "Nie wiem czy mnie chu*u słyszysz".

 Niecierpliwy pirat drogowy w audi na S7! "Nie wiem czy mnie chu*u słyszysz".

Kategoria Wideorejestratory nagrania z wideorejestratorów    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2023-04-15 14:07:54    Oglądany 2415

avatar
Niebezpieczna sytuacja drogowa spowodowana przez pirata drogowego w audi na drodze S7 na Mazowszu. Niecierpliwemu kierowcy osobówki prawdopodobnie nie spodobało się wyprzedzanie dwóch ciężarówek, więc po wyprzedzeniu ich pasem awaryjnym, postanowił nagle zahamować przed jedną z nich. "Nie wiem czy mnie chu*ju z audi słyszysz ale nagrałem Cię będziesz dzisiaj na mailu na policji za to, że mi zahamowałeś". - komentował na gorąco kierowca, który przesłał nam film z wideorejestratora.

Policjanci staranowali audi podczas pościgu!

Policjanci staranowali audi podczas pościgu!

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2023-01-27 11:50:18    Oglądany 17647

avatar
Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności pościgu, do którego doszło w czwartek wieczorem w Kluczborku. Jak informuje Kluczbork 112, policyjny radiowóz próbował zatrzymać do kontroli audi, którym podróżowało dwóch mężczyzn. W pewnym momencie, na rondzie, policjanci zdecydowali się zajechać drogę uciekinierom, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Kierowca i pasażer audi zostali zatrzymani. Dwaj policjanci zostali zabrani do szpitala.

21-latek rozbił BMW na słupie, młoda pasażerka zginęła. Nocny wypadek w Łodzi.

21-latek rozbił BMW na słupie, młoda pasażerka zginęła. Nocny wypadek w Łodzi.

Kategoria Wypadki policyjny pościg Łódź    Region Łódzkie    Data utworzenia 2023-01-08 12:50:15    Oglądany 9246

avatar
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego przed 2.00 w nocy doszło na Alei Włókniarzy w Łodzi. Na skutek uderzenia BW w betonowy słup trakcyjny, śmierć na miejscu poniosła 22-letnia pasażerka pojazdu. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierujący samochodem BMW jadąc w kierunku południowym nagle utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pas rozdzielający jezdnie i uderzył w betonowy słup trakcji tramwajowej. Na skutek wypadku śmierć na miejscu poniosła 22-letnia pasażerka BMW. Kierujący został przewieziony do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Był trzeźwy - relacjonuje asp. sztab. Radosław Gwis z łódzkiej policji.

Naczepa wypięła się z ciężarówki i uderzyła w samochód osobowy. 3 osoby zginęły!

Naczepa wypięła się z ciężarówki i uderzyła w samochód osobowy. 3 osoby zginęły!

Kategoria Wypadki policyjny pościg Katowice    Region Śląskie    Data utworzenia 2022-12-06 09:27:06    Oglądany 11718

avatar
Trzy osoby zginęły w tragicznym wypadku drogowym, do którego doszło około 6:00 rano na DW 905 miedzy miejscowością Boronów a Olszyna na Śląsku. Jak informują strażacy, z jednej z ciężarówek wypięła się naczepa, która chwilę później uderzyła w jadący z przeciwka samochód osobowy.

Volkswagen dosłownie wbił się czołowo w ciężarówkę. 'Nieprawidłowe wyprzedzanie'

Volkswagen dosłownie wbił się czołowo w ciężarówkę. 'Nieprawidłowe wyprzedzanie'

Kategoria Wypadki Wrocław    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2022-11-25 14:35:40    Oglądany 8717

avatar
Do tragicznego wypadku doszło przed 7.00 rano na DK 94 w województwie dolnośląskim. Osobowy volkswagen dosłownie wbił się tam czołowo w samochód ciężarowy. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki volkswagen nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym. Niestety w wyniku zdarzenia kierujący osobówką poniósł śmierć na miejscu - informuje policja.

Pijany ojciec wiózł syna. Po wypadku 11-latek sam wyczołgał się z wraku.

Pijany ojciec wiózł syna. Po wypadku 11-latek sam wyczołgał się z wraku.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi Kraków    Region Małopolskie    Data utworzenia 2022-11-09 16:07:58    Oglądany 3043

avatar
Do groźnego wypadku doszło tuż po godzinie 7.00, w Porębie Wielkiej na ulicy Wadowickiej, w Małopolsce. Jak ustalili policjanci, 32-letni kierowca opla stracił panowanie nad samochodem i z dużą prędkością uderzył w słup. - Z pojazdu samodzielnie wydostał się 11-letni syn mężczyzny, którym zaopiekowali się świadkowie zdarzenia. Natomiast zakleszczonego mężczyznę zza kierownicy wydostali strażacy - informuje policja. Zarówno ojciec jak i syn trafili do szpitala, mężczyzna w wyniku wypadku doznał urazu głowy i kręgosłupa, natomiast dziecko pozostało na obserwacji - czytamy w komunikacie KWP w Krakowie. Jak się okazało, 32-latek był pijany - teraz odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu a także za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

12-latek na quadzie, 17-latek za kierownicą samochodu. Doszło do wypadku.

12-latek na quadzie, 17-latek za kierownicą samochodu. Doszło do wypadku.

Kategoria Wypadki Gdańsk    Region Pomorskie    Data utworzenia 2022-11-07 19:24:55    Oglądany 4346

avatar
W niedzielne przedpołudnie pomorscy policjanci otrzymali informację o wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Gostomie. Ze wstępnych informacji przekazanych przez policję wynika, że 12-letni kierowca quada, podczas wyjeżdżania z posesji nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 17-letniemu kierującemu samochodem marki Toyota, doprowadzając do zderzenia. Do szpitala helikopterem LPR trafił 12-latek. Policjanci ustali również, że żaden z kierujących nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, którymi kierowali.

Karambol z udziałem radiowozu policji. Trzy osoby zostały ranne.

Karambol z udziałem radiowozu policji. Trzy osoby zostały ranne.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Kraków    Region Małopolskie    Data utworzenia 2022-11-01 18:26:19    Oglądany 2730

avatar
Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło 1 listopada rano, na skrzyżowaniu ulic Krzemienieckiej, Kuryłowicza, Gruszczyńskiego i Drużbackiej w krakowskich Soboniowicach. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe - audi, mazda i toyota. Jak informuje serwis krakow112.pl - wskutek zderzenia dwóch cywilnych samochodów, jeden z nich został wytrącony z toru jazdy i uderzył w prawidłowo poruszający się oznakowany radiowóz policji. Poszkodowane zostały trzy osoby - załoga radiowozu, którą tworzyli - funkcjonariusz z KP VI Kraków oraz strażniczka z Oddziału Podgórze SMMK, a także osoba podróżująca pojazdem marki Mazda - informuje serwis.

Kierowca owinął się skodą wokół drzewa. Mógł zginąć, skończyło się na mandacie.

Kierowca owinął się skodą wokół drzewa. Mógł zginąć, skończyło się na mandacie.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2022-01-15 13:47:19    Oglądany 130168

avatar
O ogromnym szczęściu może mówić kierowca osobowej skody, który skasował samochód na drodze wojewódzkiej nr 319 w okolicach miejscowości Moszowice, na Dolnym Śląsku. Jak informuje policja, mężczyzna nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Samochód dosłownie owinął się wokół drzewa. Jak się okazało, kierowca z wypadku wyszedł cało - policjanci ukarali go mandatem karnym.

Pościg za 35-letnim złodziejem felg. Pirat drogowy staranował dwa radiowozy!

Pościg za 35-letnim złodziejem felg. Pirat drogowy staranował dwa radiowozy!

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-12-17 22:03:53    Oglądany 61125

avatar
W ręce raciborskich policjantów wpadł 35-latek podejrzany o próbę kradzieży dziesięciu sztuk aluminiowych felg samochodowych z jednej z posesji. Jego zatrzymanie było możliwe dzięki świadkowi, który zareagował, widząc kradzież. Mężczyzna nie tylko zwrócił uwagę złodziejowi, ale też ruszył za nim i o wszystkim powiadomił policję. Do zdarzenia doszło we wtorek po 8.00 rano. Złodziej w audi nie chciał zatrzymać się na widok policjantów i uderzył w dwa radiowozy, jednak ostatecznie trafił w ręce stróżów prawa.Teraz 35-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Pogromcy piratów