avatar

Johny

2016-01-30 18:38:00

5550 Km

5

Warmińsko-Mazurskie

Z audi została kupa złomu. 27-letni kierowca zginął na miejscu.

Z audi została kupa złomu. 27-letni kierowca zginął na miejscu.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Podlaskie    Data utworzenia 2021-05-24 21:15:39    Oglądany 15881

avatar
Siła zderzenia była tak duża, że 27-latek kierujący audi wypadł z pojazdu. W wyniku poniesionych obrażeń zginął na miejscu. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek przed 6.00 rano na leśnej drodze w pobliżu miejscowości Zahajki w województwie lubelskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym audi, 27-letni mieszkaniec gminy Drelów, na prostym odcinku drogi, w wyniku nadmiernej prędkości utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo. Z informacji przekazanych przez strażaków wynika, że kierowca wypadł z pojazdu w chwili zderzenia auta z drzewem. Młody mężczyzna zginął na miejscu.

Seicento owinęło się wokół drzewa. Kierowca cudem przeżył.

Seicento owinęło się wokół drzewa. Kierowca cudem przeżył.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-05-22 14:16:03    Oglądany 3820

avatar
Ranny kierowca fiata seicento trafił do szpitala po wypadku, do którego w sobotę rano doszło Hańczowej w powiecie gorlickim. Mężczyzna może mówić o naprawdę dużym szczęściu. Na tę chwilę nie są znane szczegółowe okoliczności wypadku - wiadomo, że kierowany przez młodego mężczyznę fiat nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Pijany kierowca w środku dnia staranował dwa samochody z rodzinami z dziećmi!

Pijany kierowca w środku dnia staranował dwa samochody z rodzinami z dziećmi!

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-05-19 17:24:50    Oglądany 5771

avatar
40-letni kierowca mercedesa na podlaskich numerach rejestracyjnych, został zatrzymany przez policjantów po tym, jak w środę przed 16.00 spowodował groźne zdarzenie drogowe na ulicy Niemodlińskiej w Opolu. Jak informuje mł. asp. Agnieszka Nierychła z opolskiej policji, kierujący mercedesem mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z fordem i mazdą. Zarówno jednym, jak i drugim samochodem osobowym podróżowały rodziny z dziećmi. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Na szczęście okazało się, że nikt z uczestników zdarzenia, nie doznał poważniejszych obrażeń. 40-letni mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty a sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Awaryjne lądowanie na autostradzie A1. Pilot miał problemy z silnikiem.

Awaryjne lądowanie na autostradzie A1. Pilot miał problemy z silnikiem.

Kategoria Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-05-14 09:47:48    Oglądany 14996

avatar
Nietypowy widok spotkał kierowców, którzy w piątek rano przejeżdżali autostradą A1 na Śląsku. Na 420 kilometrze drogi, w rejonie miejscowości Wierzchowisko pod Częstochową, awaryjnie lądowała awionetka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak powiedziała podkomisarz Sabina Chyra-Giereś z częstochowskiej policji, do zdarzenia doszło około 8:30. 34-letni pilot powiedział, że miał problemy z silnikiem i kierował się na pobliskie lotnisko w Rudnikach, jednak gdy w pewnym momencie uznał, że konieczne jest lądowanie, wybrał do tego autostradę. Mężczyzna był trzeźwy i posiada wszelkie niezbędne uprawnienia. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać kilka godzin.

Kierowca BMW wyprzedzał inne samochody, wcześniej pił alkohol. 1 osoba nie żyje.

Kierowca BMW wyprzedzał inne samochody, wcześniej pił alkohol. 1 osoba nie żyje.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Warszawa    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-05-12 19:11:59    Oglądany 4785

avatar
Do tragicznego wypadku doszło przed 8.00 rano na drodze wojewódzkiej nr 631 w Skrzeszowie, gdy kierowca BMW wyprzedzał ciąg samochodów. W pewnym momencie samochód uderzył w dostawcze renault, którego kierowca skręcał w lewo. Pomimo podjętej reanimacji, życia kierowcy samochodu dostawczego nie udało się uratować. BMW podróżował kierowca i dwójka pasażerów. Jak się okazało, prowadzący osobówkę mężczyzna był po spożyciu alkoholu - policyjny alkomat pokazał 0,5 promila alkoholu.

Dwóch rannych policjantów, dwa rozbite radiowozy i strzały. Nocny pościg.

Dwóch rannych policjantów, dwa rozbite radiowozy i strzały. Nocny pościg.

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-05-08 17:14:38    Oglądany 21004

avatar
26-letni kierowca peugeota nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej w Częstochowie. Chwilę później do pościgu dołączyły kolejne policyjne patrole. W pewnym momencie mężczyzna uderzył w radiowóz ruchu drogowego, a chwilę później próbował staranować nieoznakowany radiowóz kryminalnych - wtedy policjanci oddali strzały i zepchnęli peugeota na pas zieleni. Ten obrócił się o 180 stopni i zaczął uciekać pod prąd. Gdy ostatecznie udało się unieruchomić pojazd, 26-latek próbował uciekać pieszo, nie reagując na strzały ostrzegawcze. Ostatecznie, niedługo później został zatrzymany. Jak się okazało, samochodem podróżowała także 40-letnia pasażerka. Kierowca był trzeźwy, ale znaleziono przy nim biały proszek, który okazał się ekstazy.

Wiadomo, jak doszło do wypadku radiowozów - jest film! Policjanci się zagapili.

Wiadomo, jak doszło do wypadku radiowozów - jest film! Policjanci się zagapili.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Warmińsko-Mazurskie    Data utworzenia 2021-05-05 19:18:07    Oglądany 8161

avatar
Do wypadku z udziałem czterech oznakowanych radiowozów policji doszło w minioną sobotę popołudniu na drodze krajowej nr 15 w Brzoziu Lubawskim. Moment zderzenia zarejestrował kamerą w swoim samochodzie jeden ze świadków. Na filmie widać, że policjanci jechali kilkoma radiowozami w kolumnie, ale bez sygnałów. W pewnym momencie jadące z przodu radiowozy zwolniły i zaczęły zjeżdżać na przydrożny parking - wtedy kierowcy kolejnych policyjnych busów zagapili się i zaczęli w siebie uderzać. W sumie uszkodzone zostały cztery oznakowane mercedesy, a do szpitala trafiło 9 rannych policjantów.

Policjant zastrzelony podczas zatrzymania na osiedlu. To się wydarzyło w Polsce.

Policjant zastrzelony podczas zatrzymania na osiedlu. To się wydarzyło w Polsce.

Kategoria Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-05-04 10:42:14    Oglądany 9501

avatar
Sceny mrożące krew w żyłach na ul. Chełmońskiego w Raciborzu. We wtorek około 8.00 rano doszło tam do strzelaniny podczas której zastrzelony został jeden z policjantów. Jak poinformowała rzecznik KWP w Katowicach, policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który pod wpływem alkoholu mógł wsiąść za kierownicę. Chwilę później wpłynęło kolejne zgłoszenie z którego wynikało, że ta sama osoba ubrana w sposób łudząco przypominający mundur policji, zatrzymuje do kontroli inne samochody. Na miejsce wysłano kilka radiowozów. Gdy na miejsce dojechali policjanci, napastnik oddał w ich stronę strzały z broni. Świadkowie cytowani przez naszraciborz.pl mówią o jednym z funkcjonariuszy zakładającym kamizelkę kuloodporną i proszącym przechodniów o wezwanie karetki. Niestety pomimo podjętej reanimacji, życia policjanta nie udało się uratować. Jak informuje policja, 40-letni napastnik został zatrzymany - ranny trafił do szpitala.

Kobieta w ciąży zginęła w tragicznym wypadku pod Prudnikiem

Kobieta w ciąży zginęła w tragicznym wypadku pod Prudnikiem

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region opolskie    Data utworzenia 2021-05-02 15:07:16    Oglądany 23277

avatar
Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 41, pomiędzy miejscowościami Rudziczka i Niemysłowice w powiecie prudnickim, na Opolszczyźnie. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych, trzy osoby zostały ranne. Niestety, niedługo później okazało się, że jedna z poszkodowanych osób - kobieta w ciąży - zmarła. Jak informuje Teraz Prudnik, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca citroena na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z volvo.

5 osób zginęło w aucie zmiażdżonym między ciężarówkami. To nagranie przeraża.

5 osób zginęło w aucie zmiażdżonym między ciężarówkami. To nagranie przeraża.

Kategoria Wypadki    Region Materiały ze świata    Data utworzenia 2021-04-23 19:15:44    Oglądany 22449

avatar
Pięć osób - dwoje dorosłych i trójka dzieci, zginęło w koszmarnym wypadku, do którego doszło w Santa Maria do Para, na północy Brazylii. Samochód osobowy, którym podróżowała rodzina został zmiażdżony pomiędzy dwiema ciężarówkami. Moment wypadku zarejestrowały kamery monitoringu.

Pogromcy piratów