avatar

Johny

2016-01-30 18:38:00

5650 Km

5

Warmińsko-Mazurskie

Ilu obcokrajowców może zmieścić się w osobowym fordzie? Straż Graniczna już wie.

Ilu obcokrajowców może zmieścić się w osobowym fordzie? Straż Graniczna już wie.

Kategoria Polskie Drogi    Region Małopolskie    Data utworzenia 2023-01-10 13:21:48    Oglądany 4556

avatar
Pomysłowość cudzoziemców próbujących przedostać się do krajów Europy Zachodniej potrafi zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych funkcjonariuszy Straży Granicznej - informują funkcjonariusze, relacjonując jedną z ostatnich interwencji. Do niecodziennego zdarzenia doszło w Chochołowie na Podhalu, kiedy to strażnicy prowadząc działania graniczne, dokonali kontroli drogowej samochodu marki Ford S Max na polskich numerach rejestracyjnych. Samochodem podróżowało... 13 osób - kierowca pochodzący z Ukrainy i 12 pasażerów z Turcji. Kierowca został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące a pasażerowie, którzy nielegalnie przekroczyli granicę zostali zobowiązani do opuszczenia Polski, otrzymując jednocześnie 3-letni zakaz wjazdu na terytorium schengen.

Pijana matka wiozła 10-let. syna. Doprowadziła do wypadku, a samochód spłonął!

Pijana matka wiozła 10-let. syna. Doprowadziła do wypadku, a samochód spłonął!

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-12-08 09:40:06    Oglądany 6450

avatar
Ponad 2 promile alkoholu miała w sobie 29-letnia kobieta kierująca oplem, która spowodowała groźny wypadek drogowy w Domasznie, niedaleko Opoczna. Jak się okazało, podróżowała razem ze swoim 10-letnim synem! Z ustaleń policji wynika, że kierująca oplem astrą 29-latka zjechała na przeciwległy pas ruchu, następnie do przydrożnego rowu, gdzie jej pojazd dachował. Poszkodowani z wraku samochodu wydostali się dzięki pomocy mieszkańca okolicy, w której doszło do wypadku. Chwilę później samochód doszczętnie spłonął. Kobietę zabrano do szpitala śmigłowcem LPR, jej dziecku na szczęście nic się nie stało i zostało przekazane pod opiekę rodziny.zystkie służby ratownicze. Do transportu 29-latki do szpitala zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

70-latka wjechała na przejazd kolejowy przy opadających rogatkach. Zginęła.

70-latka wjechała na przejazd kolejowy przy opadających rogatkach. Zginęła.

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2021-12-03 21:25:12    Oglądany 6836

avatar
Tragiczny finał wypadku, do którego doszło w piątek po 6.00 rano na przejeździe kolejowym przy ulicy Bobrowej w Legnicy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca osobowym volkswagenem 70-latka wjechała na przejazd kolejowy, gdy opuszczały się rogatki. Chwilę później w samochód uderzył rozpędzony pociąg. Kobieta zginęła na miejscu.

84-latek pomylił biegi w 'automacie'. Zburzona ściana i śmierć jednej osoby.

84-latek pomylił biegi w 'automacie'. Zburzona ściana i śmierć jednej osoby.

Kategoria Wypadki    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-12-01 19:31:21    Oglądany 28517

avatar
Tragicznie zakończyła się próba wyprowadzenia samochodu z garażu przez trzech mężczyzn w wieku od 83 i 84 lat. Z ustaleń policji wynika, że najstarszy z mężczyzn siedział w kabinie samochodu, ale nie na miejscu kierowcy, a dwóch pozostałych wypychało SUV-a z garażu. - W pewnym momencie silnik został uruchomiony i włączono bieg wsteczny. Samochód cofając uderzył w przeszkodę znajdująca się przed wjazdem do garażu. Następnie osoba siedząca w samochodzie przestawiła dźwignię zmiany biegów w pozycję jazdy do przodu i został zwolniony hamulec. Samochód ponownie wjechał do garażu, tym razem potrącając znajdujących się wewnątrz seniorów. Siedzący w szoferce mężczyzna nie zatrzymał jadącego auta, które z impetem uderzyło we frontową ścianę garażu i ją przewróciło - informuje tarnowska policja. Życia jednego z mężczyzn nie udało się uratować.

'Samochód wbił się na drzewo'. Strażacy byli w szoku!

'Samochód wbił się na drzewo'. Strażacy byli w szoku!

Kategoria Wypadki    Region Kujawsko - pomorskie    Data utworzenia 2021-11-28 18:27:38    Oglądany 2674

avatar
O dużym szczęściu może mówić 19-letnia kobieta, która w sobotę wieczorem kierowała fordem fiestą na trasie pomiędzy Pruszczem i Gołuszycami, w Kujawsko-Pomorskiem. W pewnym momencie kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w drzewo, a samochód zatrzymał się na nim pionowo. Gdy na miejsce dojechali strażacy i ratownicy medyczni, przytomna kobieta była już poza pojazdem - z niegroźnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Opel roztrzaskany na drzewie. 23-letni kierowca nie miał szans na przeżycie.

Opel roztrzaskany na drzewie. 23-letni kierowca nie miał szans na przeżycie.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-11-21 21:17:18    Oglądany 23722

avatar
Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę przed 17.00 w miejscowości Tarnawka Pierwsza na Lubelszczyźnie. To droga wojewódzka nr 842, pomiędzy Kraśnikiem i Krasnystawem. Na tę chwilę nie są znane szczegółowe okoliczności zdarzenia - wiadomo jedynie, że kierowany przez 23-letniego mężczyznę osobowy opel z ogromną prędkością uderzył w drzewo. Siła zderzenia była tak duża, że młody kierowca zginął na miejscu.

Przeleciał lanosem przez rondo i skasował nowe busy na parkingu! Był pijany,

Przeleciał lanosem przez rondo i skasował nowe busy na parkingu! Był pijany,

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Monitoring Polskie Drogi    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-11-15 16:31:28    Oglądany 1363

avatar
Ponad promil alkoholu miał w sobie 34-letni kierowca daewoo lanosa, który dosłownie przejechał przed jedno z rond w Pile. Na monitoringu z firmy GSC sp. z o. o. widać dokładny przebieg zdarzenia. Samochód najpierw przeleciał przez rondo, po czym staranował płot firmy, przejechał kilkaset metrów po parkingu, po czym zatrzymał się, uderzając w dwa, zaparkowane busy.

'Kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze'. 3 osoby nie żyją.

'Kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze'. 3 osoby nie żyją.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Warszawa    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-11-11 14:42:24    Oglądany 30471

avatar
Trzy osoby zginęły w wypadku, do którego około 9:30 doszło na DW 727 w Radystowie, na Mazowszu. Jak informuje policja, wszystko wskazuje na to, że kierujący osobowym subaru 38-latek, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad samochodem i potrącił idącą wzdłuż drogi 70-letnią kobietę. Chwilę później samochód uderzył w betonowy przepust drogowy. 70-letnia piesza zginęła na miejscu, podobnie jak dwóch pasażerów podróżujących subaru - to mężczyźni w wieku 40 i 42 lat. Kierowca samochodu osobowego został ranny i trafił do szpitala.

Po wypadku z samochodu osobowego odpadło koło. Kierowca zginął.

Po wypadku z samochodu osobowego odpadło koło. Kierowca zginął.

Kategoria Wypadki    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-11-10 14:13:55    Oglądany 46326

avatar
Jedna osoba zginęła a jedna została ranna w wypadku, do którego po 7.00 rano doszło w Rozbitku, na drodze krajowej nr 24. Jak informują strażacy, na miejscu zdarzenia zastali w obu samochodach zakleszczonych kierowców, którym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Niezbędne było również wykonanie dostępu do poszkodowanych przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Niestety kierowca jednego z samochodów zmarł. Na tę chwilę nie są znane szczegółowe okoliczności wypadku.

Rozbili BMW i uciekli. Sprawą zajęła się policja.

Rozbili BMW i uciekli. Sprawą zajęła się policja.

Kategoria Wypadki policyjny pościg    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-11-07 20:10:21    Oglądany 12901

avatar
Do bardzo poważnego wypadku doszło w nocy w miejscowości Kolonia Olszowa. Po przyjeździe na miejsce, strażacy zastali samochód osobowy, który najpierw uderzył w drzewo, po czym dachował. - Widok nas zszokował - komentują strażacy z OSP Ujazd. Jak się okazało, pomimo ogromnych uszkodzeń pojazdu, w środku nie było nikogo. Z relacji świadków wynika, że po wypadku BMW opuściło kilka osób, które uciekły pieszo. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajęła się już policja.

Pogromcy piratów