avatar

Transporter

2016-04-19 14:00:09

7770 Km

3

opolskie

Czołowy wypadek koparki z samochodem osobowym. Młody kierowca zginął.

Czołowy wypadek koparki z samochodem osobowym. Młody kierowca zginął.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Pomorskie    Data utworzenia 2021-05-17 21:21:00    Oglądany 11646

avatar
22-letni kierowca volkswagena golfa zginął w wypadku po tym, jak prowadzony przez niego samochód zderzył się czołowo z koparko-ładowarką. Do wypadku doszło w poniedziałek przed 7.00 rano na drodze wojewódzkiej nr 240 między Silnem a Chojnicami. Jak informuje policja, wszystko wskazuje na to, że 22-letni kierowca osobowego golfa z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka koparko-ładowarką. Niestety obrażenia, jakich doznał 22-letni mieszkaniec gminy Chojnice, okazały się śmiertelne. Do szpitala trafił pasażer samochodu osobowego.

Policja chciała karać kierowców. 'Znak jest po lewej. A ja widzę, że po prawej.'

Policja chciała karać kierowców. 'Znak jest po lewej. A ja widzę, że po prawej.'

Kategoria Wideorejestratory Polskie Drogi Kraków nagrania z wideorejestratorów    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-05-09 12:09:52    Oglądany 15164

avatar
"Policja usiłuje wlepić mandat kilku kierowcom (w tym mi) za nierespektowanie znaku zakazującego ruchu. Jednak taki znak widnieje jedynie po lewej stronie, po prawej widnieje tylko ograniczenie do 3ton nie obejmujący komunikacji miejskiej. Nagranie pocięte gdyż w czasie gaszenia silnika kamera się wyłączyła. W brakującym fragmencie filmu poinformowałem policjanta, że nie będę szedł sprawdzić znaku bo mogę sprawdzić na kamerze. Finalnie Policjant poszedł piechotą do znaku ograniczenia do 3ton (który uważał za znak zakaz ruchu) i z tamtego miejsca machał do koleżanki (policjantki) krzycząc żeby puszczała wszystkich kierowców. Nie usłyszeliśmy nawet zwykłego do widzenia nie mówiąc już o przepraszam." Miejscowość Kraków/Swoszowice 30.04.2021 - czytamy w opisie filmu na YouTube Stop Cham.

Cysterna stanęła w płomieniach po wypadku. Jedna osoba zginęła.

Cysterna stanęła w płomieniach po wypadku. Jedna osoba zginęła.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Podkarpackie    Data utworzenia 2021-05-05 21:03:58    Oglądany 5167

avatar
Tragiczny wypadek na obwodnicy Leżajska. Kierowca audi zginął po zderzeniu z cysterną, przewożącą olej napędowy. Do tragicznego wypadku doszło w środę około 17:30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że z nieustalonej na tę chwilę przyczyny doszło do zderzenia audi z cysterną, przewożącą ponad 20 tysięcy litrów oleju napędowego. Po zderzeniu audi wpadło do rowu, a cysterna przewróciła się na bok i stanęła w płomieniach. Kierowca cysterny zdołał uciec z kabiny, zanim wybuchł pożar. Niestety kierowcy audi nie udało się uratować, zginął na miejscu.

Pijacka szarża traktorem. Staranował płot i busa, miał prawie 4 promile.

Pijacka szarża traktorem. Staranował płot i busa, miał prawie 4 promile.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi Kielce    Region Świętokrzyskie    Data utworzenia 2021-04-26 22:43:06    Oglądany 1926

avatar
Prawie 4 promile alkoholu miał w sobie 44-letni kierowca ciągnika rolniczego, który w piątek wieczorem staranował ogrodzenie jednej z posesji po czym uderzył w zaparkowanego busa. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie sam wysiąść z traktora, a gdy na policjanci badali jego (nie)trzeźwość, ten nie był w stanie utrzymać równowagi i zsunął się na ziemię. Do zdarzenia doszło w miejscowości Potok w gminie Szydłów, w Świętokrzyskiem. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Staranował radiowozy i celował z broni do policjantów. Został zastrzelony.

Staranował radiowozy i celował z broni do policjantów. Został zastrzelony.

Kategoria policyjny pościg Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-04-19 10:03:29    Oglądany 47960

avatar
Tragiczny finał policyjnego pościgu w Rudzie Śląskiej. W poniedziałek rano policyjni kontrterroryści próbowali zatrzymać na zlecenie prokuratury 36-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze namierzyli go na jednej z ulic prowadzących do miejsca jego zamieszkania. Gdy mężczyzna zauważył policjantów, zaczął uciekać. W pewnym momencie mieszkaniec Rudy Śląskiej staranował radiowozy, którymi mundurowi próbowali zablokować mu drogę. Kiedy dojechał do skarpy i nie miał już możliwości kontynuowania dalszej jazdy, wybiegł z samochodu, wyciągnął broń i zaczął mierzyć do policjantów. Wtedy kontrterroryści oddali strzały ostrzegawcze po czym strzelili do napastnika. Mężczyznę zaczęli reanimować policyjni ratownicy, jednak bezskutecznie. 36-latek zmarł. Jak informuje policja, napastnik był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów.

'Wyścig ciężarówek na A2'. Wyprzedzanie trzema pasami przez 6 kilometrów!

'Wyścig ciężarówek na A2'. Wyprzedzanie trzema pasami przez 6 kilometrów!

Kategoria Wideorejestratory Polskie Drogi Poznań nagrania z wideorejestratorów    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-04-11 16:11:08    Oglądany 4247

avatar
Jadąc autostradą A2 od strony Warszawy w kierunku zachodnim przez 6 km na trzech pasach ruchu jechały obok siebie trzy ciężarówki. To co się działo za moim samochodem to masakra. Ludzie mrugali światłami, przeskakiwali z pasa na pas bo to dość nietypowa sytuacja. Panowie w ciężarowych autach - bardzo szanuję waszą pracę. Ale mając trzy pasy naprawdę nie musicie ich wszystkich blokować.

Kierowca oszukał przeznaczenie. Metalowy dach wbił się do kabiny ciężarówki!

Kierowca oszukał przeznaczenie. Metalowy dach wbił się do kabiny ciężarówki!

Kategoria Wypadki    Region Materiały ze świata    Data utworzenia 2021-04-01 20:18:08    Oglądany 2965

avatar
Ciężarówka wbiła się w metalowy dach na parkingu obok hotelu Mediterranea w Madrycie. Na miejsce wypadku przyjechali strażacy, którzy wyciągnęli kierowcę z kabiny pojazdu. Mężczyzna cudem nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Mercedes rozpadł się na pół. Wskazówka licznika zatrzymała się na 230 km/h.

Mercedes rozpadł się na pół. Wskazówka licznika zatrzymała się na 230 km/h.

Kategoria Wypadki    Region Materiały ze świata    Data utworzenia 2021-03-29 19:22:55    Oglądany 32573

avatar
Chociaż może się to wydawać nieprawdopodobne, to kierowca tego mercedesa przeżył wypadek. Wiadomo, że do zdarzenia doszło w Rosji. Kierujący samochodem mężczyzna z dużą prędkością uderzył w drzewo, a samochód rozpadł się na dwie części. "Do tego doprowadziła szybka jazda 23-letnim samochodem" - mówi autor nagrania, pokazując licznik mercedesa, którego wskazówka zatrzymała się na 230 km/h.

Mazda uderzyła w drzewo. 'Wewnątrz kobieta, nie dająca oznak życia'.

Mazda uderzyła w drzewo. 'Wewnątrz kobieta, nie dająca oznak życia'.

Kategoria Wypadki Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-03-26 19:05:47    Oglądany 3117

avatar
49-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego w czwartek wieczorem doszło na nieoświetlonym odcinku drogi w Wólce Polanowskiej, na Lubelszczyźnie. Jak informuje osp.pl, ratownicy przybyli na miejsce, zastali leżące w rowie rozbite auto z włączonymi światłami. Wewnątrz pojazdu znajdowała się kobieta, nie dająca niestety oznak życia.

Jazda pod prąd, cofanie TIR-em i rowerzysta na drodze ekspresowej.

Jazda pod prąd, cofanie TIR-em i rowerzysta na drodze ekspresowej.

Kategoria Wypadki Monitoring Polskie Drogi Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-03-09 10:20:28    Oglądany 682

avatar
Nagrania z monitoringu z zarejestrowanymi wyczynami kierowców na drodze S12/S17 - obwodnicy Lublina, opublikowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Na filmie widać m.in. samochód osobowy wjeżdżający na drogę ekspresową pod prąd, cofającą ze zjazdu ciężarówkę czy rowerzystę jadącego drogą szybkiego ruchu - i to w śniegu.

Pogromcy piratów