avatar

Transporter

2016-04-19 14:00:09

7770 Km

3

opolskie

Pijany kierowca BMW zabił pasażerkę drugiego samochodu. Miał 2,7 promila!

Pijany kierowca BMW zabił pasażerkę drugiego samochodu. Miał 2,7 promila!

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2022-11-26 16:18:57    Oglądany 4807

avatar
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło po godzinie 12.00 w Sadłowicach na Lubelszczyźnie. 36-letni kierowca BMW na łuku drogi doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem. 79-letnia pasażerka opla zginęła na miejscu, a kierujący nim 77-latek trafił do szpitala. Kierujący BMW mężczyzna był nietrzeźwy i nie miał prawa jazdy. Został zatrzymany. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW po wykonaniu manewru wyprzedzania, kontynuując jazdę lewym pasem ruchu, na łuku drogi doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka oplem - informuje policja.

'Trumna na kołach'. Kierowca jechał rozbitym passatem. Policjanci nie wierzyli.

'Trumna na kołach'. Kierowca jechał rozbitym passatem. Policjanci nie wierzyli.

Kategoria Polskie Drogi    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-11-23 17:49:30    Oglądany 41092

avatar
Ta historia wydarzyła się naprawdę. Na drodze krajowej nr 39 funkcjonariusze z Trzcinicy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem passatem 40-latka. - Samochód stanowił prawdziwy obraz nędzy i rozpaczy. Pojazd stwarzał realne zagrożenie życia i zdrowia dla kierującego i innych uczestników ruchu drogowego - poinformowali policjanci. Mężczyzna był trzeźwy, ale nie potrafił wytłumaczyć funkcjonariuszom swojego zachowania oraz dlaczego kierował pojazdem, który znajdował się w opłakanym stanie technicznym - relacjonują mundurowi. Ostatecznie samochód odholowano na parking a kierowcę ukarano "wysoką grzywną w drodze mandatu karnego".

Czołowy wypadek koparki z samochodem osobowym. Młody kierowca zginął.

Czołowy wypadek koparki z samochodem osobowym. Młody kierowca zginął.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Pomorskie    Data utworzenia 2021-05-17 21:21:00    Oglądany 16733

avatar
22-letni kierowca volkswagena golfa zginął w wypadku po tym, jak prowadzony przez niego samochód zderzył się czołowo z koparko-ładowarką. Do wypadku doszło w poniedziałek przed 7.00 rano na drodze wojewódzkiej nr 240 między Silnem a Chojnicami. Jak informuje policja, wszystko wskazuje na to, że 22-letni kierowca osobowego golfa z nieustalonych przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka koparko-ładowarką. Niestety obrażenia, jakich doznał 22-letni mieszkaniec gminy Chojnice, okazały się śmiertelne. Do szpitala trafił pasażer samochodu osobowego.

Policja chciała karać kierowców. 'Znak jest po lewej. A ja widzę, że po prawej.'

Policja chciała karać kierowców. 'Znak jest po lewej. A ja widzę, że po prawej.'

Kategoria Wideorejestratory Polskie Drogi Kraków nagrania z wideorejestratorów    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-05-09 12:09:52    Oglądany 16357

avatar
"Policja usiłuje wlepić mandat kilku kierowcom (w tym mi) za nierespektowanie znaku zakazującego ruchu. Jednak taki znak widnieje jedynie po lewej stronie, po prawej widnieje tylko ograniczenie do 3ton nie obejmujący komunikacji miejskiej. Nagranie pocięte gdyż w czasie gaszenia silnika kamera się wyłączyła. W brakującym fragmencie filmu poinformowałem policjanta, że nie będę szedł sprawdzić znaku bo mogę sprawdzić na kamerze. Finalnie Policjant poszedł piechotą do znaku ograniczenia do 3ton (który uważał za znak zakaz ruchu) i z tamtego miejsca machał do koleżanki (policjantki) krzycząc żeby puszczała wszystkich kierowców. Nie usłyszeliśmy nawet zwykłego do widzenia nie mówiąc już o przepraszam." Miejscowość Kraków/Swoszowice 30.04.2021 - czytamy w opisie filmu na YouTube Stop Cham.

Cysterna stanęła w płomieniach po wypadku. Jedna osoba zginęła.

Cysterna stanęła w płomieniach po wypadku. Jedna osoba zginęła.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Podkarpackie    Data utworzenia 2021-05-05 21:03:58    Oglądany 9385

avatar
Tragiczny wypadek na obwodnicy Leżajska. Kierowca audi zginął po zderzeniu z cysterną, przewożącą olej napędowy. Do tragicznego wypadku doszło w środę około 17:30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że z nieustalonej na tę chwilę przyczyny doszło do zderzenia audi z cysterną, przewożącą ponad 20 tysięcy litrów oleju napędowego. Po zderzeniu audi wpadło do rowu, a cysterna przewróciła się na bok i stanęła w płomieniach. Kierowca cysterny zdołał uciec z kabiny, zanim wybuchł pożar. Niestety kierowcy audi nie udało się uratować, zginął na miejscu.

Pijacka szarża traktorem. Staranował płot i busa, miał prawie 4 promile.

Pijacka szarża traktorem. Staranował płot i busa, miał prawie 4 promile.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi Kielce    Region Świętokrzyskie    Data utworzenia 2021-04-26 22:43:06    Oglądany 6293

avatar
Prawie 4 promile alkoholu miał w sobie 44-letni kierowca ciągnika rolniczego, który w piątek wieczorem staranował ogrodzenie jednej z posesji po czym uderzył w zaparkowanego busa. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie sam wysiąść z traktora, a gdy na policjanci badali jego (nie)trzeźwość, ten nie był w stanie utrzymać równowagi i zsunął się na ziemię. Do zdarzenia doszło w miejscowości Potok w gminie Szydłów, w Świętokrzyskiem. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Staranował radiowozy i celował z broni do policjantów. Został zastrzelony.

Staranował radiowozy i celował z broni do policjantów. Został zastrzelony.

Kategoria policyjny pościg Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-04-19 10:03:29    Oglądany 52844

avatar
Tragiczny finał policyjnego pościgu w Rudzie Śląskiej. W poniedziałek rano policyjni kontrterroryści próbowali zatrzymać na zlecenie prokuratury 36-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze namierzyli go na jednej z ulic prowadzących do miejsca jego zamieszkania. Gdy mężczyzna zauważył policjantów, zaczął uciekać. W pewnym momencie mieszkaniec Rudy Śląskiej staranował radiowozy, którymi mundurowi próbowali zablokować mu drogę. Kiedy dojechał do skarpy i nie miał już możliwości kontynuowania dalszej jazdy, wybiegł z samochodu, wyciągnął broń i zaczął mierzyć do policjantów. Wtedy kontrterroryści oddali strzały ostrzegawcze po czym strzelili do napastnika. Mężczyznę zaczęli reanimować policyjni ratownicy, jednak bezskutecznie. 36-latek zmarł. Jak informuje policja, napastnik był wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe oraz przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów.

'Wyścig ciężarówek na A2'. Wyprzedzanie trzema pasami przez 6 kilometrów!

'Wyścig ciężarówek na A2'. Wyprzedzanie trzema pasami przez 6 kilometrów!

Kategoria Wideorejestratory Polskie Drogi Poznań nagrania z wideorejestratorów    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-04-11 16:11:08    Oglądany 5668

avatar
Jadąc autostradą A2 od strony Warszawy w kierunku zachodnim przez 6 km na trzech pasach ruchu jechały obok siebie trzy ciężarówki. To co się działo za moim samochodem to masakra. Ludzie mrugali światłami, przeskakiwali z pasa na pas bo to dość nietypowa sytuacja. Panowie w ciężarowych autach - bardzo szanuję waszą pracę. Ale mając trzy pasy naprawdę nie musicie ich wszystkich blokować.

Kierowca oszukał przeznaczenie. Metalowy dach wbił się do kabiny ciężarówki!

Kierowca oszukał przeznaczenie. Metalowy dach wbił się do kabiny ciężarówki!

Kategoria Wypadki    Region Materiały ze świata    Data utworzenia 2021-04-01 20:18:08    Oglądany 7468

avatar
Ciężarówka wbiła się w metalowy dach na parkingu obok hotelu Mediterranea w Madrycie. Na miejsce wypadku przyjechali strażacy, którzy wyciągnęli kierowcę z kabiny pojazdu. Mężczyzna cudem nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Mercedes rozpadł się na pół. Wskazówka licznika zatrzymała się na 230 km/h.

Mercedes rozpadł się na pół. Wskazówka licznika zatrzymała się na 230 km/h.

Kategoria Wypadki    Region Materiały ze świata    Data utworzenia 2021-03-29 19:22:55    Oglądany 38614

avatar
Chociaż może się to wydawać nieprawdopodobne, to kierowca tego mercedesa przeżył wypadek. Wiadomo, że do zdarzenia doszło w Rosji. Kierujący samochodem mężczyzna z dużą prędkością uderzył w drzewo, a samochód rozpadł się na dwie części. "Do tego doprowadziła szybka jazda 23-letnim samochodem" - mówi autor nagrania, pokazując licznik mercedesa, którego wskazówka zatrzymała się na 230 km/h.

Pogromcy piratów