avatar

REDAKCJA

[email protected]

2016-07-30 23:43:44

opolskie

Wypadek podczas nocnego wyścigu. Jeden z kierowców był pijany!

Wypadek podczas nocnego wyścigu. Jeden z kierowców był pijany!

Kategoria Pijani kierowcy Polskie Drogi Łódź    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-05-16 20:21:37    Oglądany 861

avatar
Do groźnego wypadku doszło około 2.00 w nocy na ul. Rydza Śmigłego w Łodzi. Z ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierowca volkswagena golfa i 27-letni kierowca mercedesa jechali ulicą Rydza Śmigłego w kierunku skrzyżowania Marszałków. Wszystko wskazuje na to, że podczas wyścigu kierowca mercedesa, zmieniając pas ruchu, uderzył w tył golfa, po czym golf uderzył w latarnię. Prędkościomierz volkswagena zatrzymał się na 140 km/h. 33-letni kierowca golfa trafił do szpitala, jak się okazało był pijany - wydmuchał promil alkoholu.

Tragiczny finał wymuszenia pierwszeństwa. W wypadku zginęła kobieta w ciąży.

Tragiczny finał wymuszenia pierwszeństwa. W wypadku zginęła kobieta w ciąży.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-05-15 14:15:52    Oglądany 19373

avatar
41-letnia kobieta w ciąży zginęła w wypadku, do którego doszło w sobotę przed 11.00 na drodze krajowej nr 45 pod Opolem. Jak informuje policja, wszystko wskazuje na to, że kierujący volkswagenem passatem 32-latek, skręcając w lewo na skrzyżowaniu, nie ustąpił pierwszeństwa 47-letniemu kierowcy opla vivaro. Wtedy doszło do zderzenia się samochodu osobowego z busem, po czym oba pojazdy wypadły z drogi. Poszkodowanych zostało pięć osób. Najciężej ranna pasażerka volkswagena została uwięziona w samochodzie, aby ją uwolnić konieczne było użycie przez strażaków ciężkiego sprzętu hydraulicznego. Niestety, pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, ratownikom nie udało się uratować życia 41-latki.

Tragiczny wypadek na DK7. Samochód osobowy zderzył się czołowo z wywrotką

Tragiczny wypadek na DK7. Samochód osobowy zderzył się czołowo z wywrotką

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Warszawa    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-05-13 20:29:36    Oglądany 4198

avatar
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek przed 14.00 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Kondrajec Szlachecki. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia, strażacy zastali pojazd ciężarowy i samochód osobowy po czołowym wypadku. Jak informują druhowie z OSP Glinojeck, w środku osobowego opla znajdowały się 2 osoby, z których jedna nie miała funkcji życiowych. Życia mężczyzny nie udało się uratować. Do szpitala w ciężkim stanie trafiła pasażerka opla. Kierowcy wywrotki nic się nie stało. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

49-letni motocyklista zginął w wypadku, jego 19-letnia córka została ranna

49-letni motocyklista zginął w wypadku, jego 19-letnia córka została ranna

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-05-12 21:42:01    Oglądany 5457

avatar
Kolejny tragiczny w skutkach wypadek z udziałem motocykla. Do zdarzenia doszło we wtorek około 21.00 w rejonie skrzyżowania Al. Jana Pawła II i ul. Grunwaldzkiej w Lesznie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca peugeotem 307, 20-letnia kobieta, jadąc Aleją Jana Pawła II od strony Alei Konstytucji 3 Maja, skręcała w lewo w ulicę Grunwaldzką i zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku, Aleją Jana Pawła II, motocyklem marki yamaha. Niestety, pomimo akcji ratunkowej, 46-letni motocyklista zmarł na miejscu, a do szpitala trafiła jego 19-letnia córka, pasażerka motocykla.

Groźny wypadek motocyklisty. Policja pokazała film z wideorejestratora.

Groźny wypadek motocyklisty. Policja pokazała film z wideorejestratora.

Kategoria Wypadki Wideorejestratory Polskie Drogi Katowice nagrania z wideorejestratorów    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-05-12 10:27:46    Oglądany 179617

avatar
Dwie osoby ranne - to bilans wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 911, w województwie śląskim. 44-letni kierowca motocykla i 43-letnia pasażerka trafili do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący 44-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną.Wskutek zdarzenia zarówno kierujący, jak i 43-letnia pasażerka motocykla z obrażeniami trafili do szpitala. Zobaczcie film z wideorejestratora zamontowanego w samochodzie jednego ze świadków wypadku.

Młoda kobieta była w szoku. 'Myślała, że tak się jeździ'.

Młoda kobieta była w szoku. 'Myślała, że tak się jeździ'.

Kategoria Wypadki Wideorejestratory Polskie Drogi Wrocław nagrania z wideorejestratorów    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2021-05-11 20:41:15    Oglądany 15178

avatar
Młoda kobieta była w szoku, ale najważniejsze, że wyszła z dachowania cało. "Myślała, że tak się jeździ, ale po wytłumaczeniu nawet przeprosiła. Ogólnie bardzo kulturalna pani" - napisał nam autor filmu. Wrocław, DW 347. P.S. Data w kamerze nie była ustawiona.

Dwa wypadki, jeden po drugim. Nie żyje motocyklista, ranni są kobieta i dziecko.

Dwa wypadki, jeden po drugim. Nie żyje motocyklista, ranni są kobieta i dziecko.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Katowice    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-05-11 13:39:07    Oglądany 15362

avatar
Do dwóch groźnych wypadków doszło na drodze krajowej nr 88 w Gliwicach, na Śląsku. Jak informuje podinsp. Marek Słomski, oficer prasowy gliwickiej policji, najpierw doszło do zderzenia się osobowej toyoty z samochodem dostawczym. Kierująca osobówką kobieta i jej 9-letnie dziecko trafili do szpitala. Chwilę po pierwszym wypadku, gdy na drodze powstał zator, około 800 metrów dalej doszło do drugiego wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Z bardzo wstępnych ustaleń policji wynika, że 56-letni kierowca jednośladu prawdopodobnie z prawego pasa ruchu chciał zawrócić i wyjechał prosto pod jadącą lewym pasem toyotę. Pomimo podjętej akcji ratunkowej, motocyklista zmarł. Jak poinformował serwis tvn24.pl, ofiara wypadku to Leszek Miszczyk, onkolog przez wiele lat związany z Centrum Onkologii w Gliwicach.

BMW obite z każdej strony. Na koniec zatrzymało się na drzewie.

BMW obite z każdej strony. Na koniec zatrzymało się na drzewie.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Gdańsk    Region Pomorskie    Data utworzenia 2021-05-11 11:33:16    Oglądany 11432

avatar
30-letni kierowca BMW trafił do szpitala po wypadku, do którego przed 6.00 rano doszło na drodze wojewódzkiej nr 224 pomiędzy Wejherowem i Nowym Dworem Wejherowskim. Z ustaleń policji wynika, że kierujący BMW 30-latek, nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w drzewa, z których ostatnie dosłownie wbiło się do środka samochodu. Kierowca został ranny, ale był świadomy. Na miejscu wypadku policjanci zbadali go alkomatem - był trzeźwy.

Dwóch motocyklistów zginęło w wypadku. Doszło do czołówki z jeepem.

Dwóch motocyklistów zginęło w wypadku. Doszło do czołówki z jeepem.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-05-08 21:42:17    Oglądany 56282

avatar
Do tragicznego wypadku doszło chwilę przed 20.00 na ul. 11 listopada w Aleksandrowie Łódzkim. Jak informuje podkom. Magdalena Nowacka z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca jeepem kobieta nie zachowała ostrożności podczas wyprzedzania, doprowadzając do czołowego zderzenia z dwoma motocyklami. W wypadku zginęło dwóch mężczyzn kierujących motocyklami, a do szpitala trafiła pasażerka jednego z nich oraz kobieta kierująca samochodem osobowym. AKTUALIZACJA: W szpitalu zmarła pasażerka jednego z motocykli, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Uciekał policyjnym radiowozem, rozbił go i ukradł kolejny. Szalony pościg w USA.

Uciekał policyjnym radiowozem, rozbił go i ukradł kolejny. Szalony pościg w USA.

Kategoria Wypadki policyjny pościg    Region Materiały ze świata    Data utworzenia 2021-05-08 10:44:59    Oglądany 1911

avatar
Mężczyzna został aresztowany w hrabstwie Volusia na Florydzie w czwartek po tym, jak podczas długiego pościgu uciekał przed policją nie jednym, ale dwoma radiowozami. Służby opublikowały nagranie z policyjnego helikoptera, który brał udział w pościgu za podejrzanym. Kierowca uciekał radiowozem przed policją, ale funkcjonariuszom udało się zepchnąć go z drogi. Mężczyzna został otoczony w lesie w pobliżu autostrady, jednak zbiegł przed służbami, wsiadł do kolejnego samochodu policyjnego i odjechał. Po długim pościgu funkcjonariuszom udało się zablokować trasę ucieczki kolczatką, która przebiła opony w skradzionym radiowozie. Kierowca uciekał jeszcze przez jakiś czas, ale ostatecznie zmuszony był do zatrzymania się na pasie przy autostradzie. Tam został zatrzymany przez policjantów i nie zdołał kolejny raz już uciec.

Pogromcy piratów