avatar

REDAKCJA

[email protected]

2016-07-30 23:43:44

opolskie

AKTUALIZACJA SERWISU TYMCZASOWO WSTRZYMANA

AKTUALIZACJA SERWISU TYMCZASOWO WSTRZYMANA

Kategoria nagrania z wideorejestratorów    Region Materiały ze świata    Data utworzenia 2021-08-05 13:27:59    Oglądany 366

avatar
W ZWIĄZKU Z ROZPOCZĘCIEM PRAC PROGRAMISTYCZNYCH I PRZEBUDOWĄ SERWiSU, AKTUALIZACJA ARTYKUŁÓW ZOSTAŁA TYMCZASOWO WSTRZYMANA. ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL FACEBOOKOWY - HTTPS://FACEBOOK.COM/PIRACIDROGOWI. WRACAMY NIEBAWEM!

3-latka potrącona przez ciężarówkę. Kierowca wjechał na czerwonym świetle.

3-latka potrącona przez ciężarówkę. Kierowca wjechał na czerwonym świetle.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Pomorskie    Data utworzenia 2021-06-22 15:36:23    Oglądany 6686

avatar
Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek rano na przejściu dla pieszych w Lęborku. Z informacji policji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i potrącił znajdującą się na nim 3-letnią dziewczynkę, która przechodziła przez ulicę wraz z mamą. Kierujący tłumaczył się, że nie widział pieszych oraz świateł na sygnalizatorze, gdyż oślepiło go słońce. W wyniku doznanych obrażeń dziecko zostało przewiezione do szpitala. Badanie alkomatem kierującego tirem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a auto wraz z naczepą zostało zabezpieczone na parkingu policyjnym.

Wypadek na autostradzie A4. Film z wideorejestratora!

Wypadek na autostradzie A4. Film z wideorejestratora!

Kategoria Wypadki Wideorejestratory Polskie Drogi Opole nagrania z wideorejestratorów    Region opolskie    Data utworzenia 2021-06-20 17:31:19    Oglądany 2869

avatar
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę (20.06) po godzinie 12.00 na 237 kilometrze autostrady A4, w województwie opolskim. Moment zderzenia nagrał wideorejestrator w samochodzie jednego ze świadków. Jedna osoba została ranna.

3 osoby zginęły w wypadku. Samochód wjechał prosto pod pociąg.

3 osoby zginęły w wypadku. Samochód wjechał prosto pod pociąg.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Warmińsko-Mazurskie    Data utworzenia 2021-05-29 21:03:18    Oglądany 8793

avatar
Trzy osoby zginęły w wypadku, do którego w sobotę około godziny 16.00 doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Martiany w województwie warmińsko-mazurskim. Samochodem jechał 21-letni kierowca i jego pasażerowie w wieku 43, 23 i 11 lat. Wypadek przeżył tylko 11--letni chłopiec, który został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Z ponad 2 promilami koziołkował na rondzie. Tak świętował wyjście z więzienia.

Z ponad 2 promilami koziołkował na rondzie. Tak świętował wyjście z więzienia.

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Polskie Drogi Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-05-29 19:27:08    Oglądany 11319

avatar
Dotarliśmy do filmu z materiałów śledztwa w sprawie wypadku, do którego 18 kwietnia 2020 roku doszło na rondzie pomiędzy Karczowem a Opolem, wzdłuż dróg krajowych 46 i 94. Na filmie widać, jak 31-letni wówczas Adam K. z dużą prędkością dojeżdża do ronda. W pewnym momencie traci panowanie nad samochodem, zjeżdża na paz zieleni, po czym taranuje znak i dosłownie wpada na rondo i zaczyna koziołkować. Samochód z kierowcą i jego pasażerem, kilkukrotnie koziołkował. Adam K. miał w sobie 2 promile alkoholu, a na miejscu wypadku pasażer mówił, że dojeżdżając do ronda jechali prawie 200 km/h. Jak się okazało, kierowca dzień wcześniej wyszedł z więzienia i razem z pasażerem, którego tam poznał, świętował wolność. Decyzją sądu Adam K. wróci do więzienia na 1,5 roku, dodatkowo otrzymał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i ma zapłacić nawiązkę finansową na rzecz... poszkodowanego w wypadku pasażera.

Tego jeszcze nie było. Upity kurier zatrzymał się na kolizji i chciał pomagać...

Tego jeszcze nie było. Upity kurier zatrzymał się na kolizji i chciał pomagać...

Kategoria Wypadki Pijani kierowcy Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-05-28 20:09:24    Oglądany 10360

avatar
Ta historia wydarzyła się naprawdę... w piątek późnym popołudniem na jednym ze skrzyżowań w Opolu doszło do niegroźnej kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Gdy na miejscu swoje działania prowadzili policjanci, a pracownicy pomocy drogowych szykowali się do odholowania uszkodzonych pojazdów... wtedy przyjechał on. 22-letni kurier jednej z firm zatrzymał się na miejscu zdarzenia i wysiadł zza kierownicy, żeby zapytać, czy nie jest komuś potrzebna pomoc... Problem w tym, że mężczyzna ledwo stał na nogach. Szybko skończył w policyjnym radiowozie. Alkomat wykazał w organizmie 22-latka prawie 2,5 promila alkoholu.

Tragiczny wypadek z Łosiem na autostradzie. Pasażer samochodu osobowego zginął.

Tragiczny wypadek z Łosiem na autostradzie. Pasażer samochodu osobowego zginął.

Kategoria Polskie Drogi Łódź    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-05-27 19:37:31    Oglądany 7846

avatar
Tragiczny wypadek z Łosiem na autostradzie A1. Do zdarzenia doszło około 3 w nocy w pobliżu miejscowości Głogowiec w województwie łódzkim. Jak informują policjanci z Koluszek, wszystko wskazuje na to, że łoś wbiegł nagle na drogę, prosto pod skodę octavię, kierowaną przez 32-letniego mężczyznę. W wypadku zginął 35-letni pasażer skody.

Tragiczny wypadek na quadzie. 35-letni kierowca zginął.

Tragiczny wypadek na quadzie. 35-letni kierowca zginął.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2021-05-27 13:14:20    Oglądany 6034

avatar
35-letni kierowca quada zginął na miejscu wypadku, do którego doszło w Stanisławowie Dużym w powiecie lubartowskim. Samochód, którym jechała rodzina z dwójką dzieci dachował w rowie. Tragiczny wypadek miał miejsce w środę po godzinie 17.00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 35-letni kierujący quadem jadąc drogą asfaltową i wykonując manewr skrętu w lewo w drogę gruntową w kierunku miejscowości Samoklęski Kolonia Pierwsza, nie upewnił się czy ma możliwość wykonania tego manewru i wjechał wprost pod wyprzedzający go samochód. Manewr doprowadził do zderzenia obu pojazdów i dachowania samochodu.

Naprawdę groźne wyprzedzanie na czołówkę. Drugi kierowca musiał zjechać!

Naprawdę groźne wyprzedzanie na czołówkę. Drugi kierowca musiał zjechać!

Kategoria Wideorejestratory Polskie Drogi nagrania z wideorejestratorów    Region INNE W POLSCE    Data utworzenia 2021-05-26 11:27:31    Oglądany 637

avatar
Ile tu jest pasów ruchu? Temu kierowcy prawdopodobnie wydawało się, że trzy... Jadący z przeciwka samochód musiał zjechać mu z drogi, żeby nie doszło do wypadku! Zobaczcie film z naprawdę niebezpiecznego wyprzedzania w wykonaniu pirata drogowego.

Skoda wbiła się pod ciężarówkę. Kierowca został zakleszczony ale przeżył.

Skoda wbiła się pod ciężarówkę. Kierowca został zakleszczony ale przeżył.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Poznań    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-05-25 14:54:04    Oglądany 6808

avatar
Kierowca skody był zakleszczony w rozbitym pojeździe, uwięzionym pod naczepą ciężarówki. Mężczyznę ewakuowano przy użyciu sprzętu hydraulicznego, trafił do szpitala. Do tego groźnego wypadku doszło dziś przed 8.00 na 158. kilometrze autostrady A2 w Wielkopolsce. Śledczy wyjaśniają, jak dokładnie doszło do wypadku. Wiadomo, że samochód osobowy wjechał w naczepę ciężarówki, po czym został uderzony przez samochód dostawczy.

Pogromcy piratów