avatar

REDAKCJA

[email protected]

2016-07-30 23:43:44

opolskie

4 osoby zginęły w wypadku. BMW rozpadło się na części.

4 osoby zginęły w wypadku. BMW rozpadło się na części.

Kategoria Wypadki Kielce    Region Świętokrzyskie    Data utworzenia 2023-04-17 21:32:47    Oglądany 30235

avatar
4 osoby zginęły w wypadku, do jakiego w poniedziałek wieczorem doszło na drodze wojewódzkiej nr 751 w okolicach miejscowości Stara Słupia, w województwie świętokrzyskim. Wiadomo, że doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jak informuje Gazeta Wyborcza, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący BMW mężczyzna prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem. Na tę chwilę służby nie podają także informacji o wieku ofiar. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tragedii.

16-letni ministrant wjechał samochodem księdza w dom. Hej kolęda, kolęda!

16-letni ministrant wjechał samochodem księdza w dom. Hej kolęda, kolęda!

Kategoria Wypadki    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2023-01-13 19:50:21    Oglądany 5689

avatar
Ksiądz ruszył z kolędą, a w jego aucie został 16-letni ministrant. Jak informuje policja, w pewnym momencie chłopak "postanowił przejechać się samochodem". Ruszył przed siebie, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w budynek mieszkalny. Nastolatek został ranny, a sprawą zajmie się sąd rodzinny - pisze tvn24.pl. Do zdarzenia doszło 12 stycznia w miejscowości Pobiel na Dolnym Śląsku

Troje nastolatków nie żyje. Tragiczny wypadek w Lublinie. 'Na prostej drodze'.

Troje nastolatków nie żyje. Tragiczny wypadek w Lublinie. 'Na prostej drodze'.

Kategoria Wypadki Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2023-01-06 12:09:13    Oglądany 15621

avatar
Troje nastolatków zginęło w wypadku drogowym, do którego doszło przed północą na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Jak informuje policja, kierowane przez 18-latka audi zjechało z drogi, przełamało barierki i roztrzaskało się na słupie oświetleniowym. Pomimo podjętej reanimacji, życia kierującego i dwójki pasażerów nie udało się uratować - wiadomo, że to 17-letni chłopak i młoda pasażerka, której tożsamości jeszcze nie ustalono. Trzeci z pasażerów – 16-latek walczy o życie w szpitalu. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Policjant skasował radiowóz podczas wyprzedzania. Został... pouczony.

Policjant skasował radiowóz podczas wyprzedzania. Został... pouczony.

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2022-11-25 22:03:31    Oglądany 3742

avatar
Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem policyjnego radiowozu doszło w samym środku dnia w Raciborzu. Jadący na pilną interwencję policjanci poruszali się ulicami miasta na sygnałach. W pewnym momencie kierujący radiowozem funkcjonariusz zdecydował się na wyprzedzanie ciągu samochodów i po chwili uderzył w skręcającą w lewo śmieciarkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało i zdarzenia zakwalifikowano jako kolizję drogową a winnym jej spowodowania uznano policjanta. Ten nie otrzymał jednak mandatu a jedynie został... pouczony.

18-latek rozbił audi na drzewie. Zginęła 13-letnia pasażerka.

18-latek rozbił audi na drzewie. Zginęła 13-letnia pasażerka.

Kategoria Wypadki policyjny pościg Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2022-11-23 21:08:39    Oglądany 4279

avatar
Do tragicznego wypadku drogowego doszło w miejscowości Bieniów w gminie Rejowiec. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 18-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jadąca z nim 13-letnia pasażerka. Kierujący z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

To 18-latek rozbił luksusowe audi RS e-tron GT. Robił... jazdę próbną.

To 18-latek rozbił luksusowe audi RS e-tron GT. Robił... jazdę próbną.

Kategoria Wypadki Gdańsk    Region Pomorskie    Data utworzenia 2022-11-08 13:13:29    Oglądany 35117

avatar
O wypadku luksusowego audi RS e-tron GT wartego ponad pół miliona złotych pisaliśmy już 2 dni temu. Wtedy nie były jednak znane szersze okoliczności zdarzenia. Przypomnijmy na jednej z ulic Gdańska samochód wypadł z drogi, dachował i uderzył w drzewa. Kierowcą okazał się... 18-latek, który wziął samochód z jednego z salonów na jazdę próbną. Jak informuje policja, mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą podczas wyprzedzania, nie dostosowując prędkości do warunków na drodze, co doprowadziło do wypadku. 18-latkowi nic się nie stało - otrzymał 1500 złotych mandatu.

Wypadek Audi RS e-tron GT za ponad pół miliona złotych. Z auta niewiele zostało.

Wypadek Audi RS e-tron GT za ponad pół miliona złotych. Z auta niewiele zostało.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Gdańsk    Region Pomorskie    Data utworzenia 2022-11-06 10:15:09    Oglądany 12479

avatar
O naprawdę dużym szczęściu w nieszczęściu może mówić kierowca ekskluzywnego audi RS e-tron GT, który w sobotę rozbił się na ulicy Spacerowej w Gdańsku. Mimo, że samochód, który dachował i uderzył w drzewo został skasowany, to on wyszedł z wypadku jedynie z niegroźnymi obrażeniami. Na tę chwilę nie są znane szczegółowe okoliczności zdarzenia - wiadomo, że na łuku drogi samochód wypadł z jezdni, dachował i uderzył w drzewo. Wszystko wskazuje więc, że przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. A być może także niedostosowanie kierowcy do pojazdu...

12-latek zamknął matkę w domu, ukradł jej samochód i zawiózł siostrę na randkę

12-latek zamknął matkę w domu, ukradł jej samochód i zawiózł siostrę na randkę

Kategoria dziwne Polskie Drogi Lublin    Region Lubelskie    Data utworzenia 2022-11-03 18:50:10    Oglądany 3646

avatar
37-letnia kobieta zadzwoniła na policję informując, że jej 12-letni syn zamknął ją w domu i kradnąc klucze od samochodu, odjechał nim. Jak się okazało, chłopca do wybryku namówiła jego 16-letnia siostra, która chciała, żeby brat podwiózł ją na spotkanie ze znajomym. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania samochodu, jednak w międzyczasie matce udało się dodzwonić do dzieci - gdy te dowiedziały się, że szuka ich policja, szybko wróciły do domu. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny. Kiedy emocje opadły, matka nastolatków z rozbrajającą szczerością wyjaśniła mundurowym, że tak naprawdę była całkiem spokojna, bo uważa, że jej 12 letni syn „jeździ samochodem lepiej od niejednego dorosłego”.

32 500 zł grzywny dla pirata drogowego. Uciekał bez prawka, padły strzały!

32 500 zł grzywny dla pirata drogowego. Uciekał bez prawka, padły strzały!

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region Śląskie    Data utworzenia 2022-01-18 11:58:54    Oglądany 14121

avatar
32-letni kierowca audi na długo zapamięta swoją ucieczkę przed śląskimi policjantami. Do zdarzenia doszło 11 stycznia tego roku, około 22.00 w Jastrzębiu-Zdroju. Policyjni wywiadowcy chcieli zatrzymać do kontroli audi z papierową tablicą rejestracyjną. Wtedy kierowca osobówki zaczął uciekać. Wtedy rozpoczął się pościg, trwający przez kilka miejscowości, podczas których pirat drogowy łamał szereg przepisów - m.in. jadąc pod prąd, nie stosował się do znaków i zajeżdżał drogę policjantom, uszkadzając przy tym 2 radiowozy. Jak się okazało, mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W pewnym momencie funkcjonariusze użyli broni i zatrzymali audi. Samochodem oprócz kierowcy jechał 32-letni mężczyzna poszukiwany do sprawy rozboju oraz 19-letnia kobieta. W audi znaleziono m.in. broń gazową, pałkę teleskopową i narkotyki. Kierowca i jego pasażer decyzją sądu trafili do aresztu tymczasowego. Na 32-latka nałożono grzywnę grzywnę w kwocie 32 500 zł. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Przełom w sprawie wypadku B. Szydło? Oficer BOR: Składaliśmy fałszywe zeznania.

Przełom w sprawie wypadku B. Szydło? Oficer BOR: Składaliśmy fałszywe zeznania.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Małopolskie    Data utworzenia 2021-12-17 10:53:11    Oglądany 9110

avatar
Piotr Piątek, były oficer BOR, który w 2017 roku brał udział w wypadku z udziałem rządowej limuzyny wiozącej Beatę Szydło i fiata seicento, zmienił zeznania w sprawie i twierdzi, że zarówno on, jak i inni funkcjonariusze składali w tej sprawie fałszywe zeznania. Informację taką podała Gazeta Wyborcza. Chodzi głównie o to, czy gdy doszło do wypadku kolumna poruszała się na sygnałach uprzywilejowania. Przypomnijmy, do wypadku doszło 10.02.2017 roku w Oświęcimiu. Składająca się z trzech pojazdów kolumna Biura Ochrony Rządu wyprzedzała fiata seicento, którego kierowca ustąpił pierwszeństwa pierwszemu z pojazdów, po czym zaczął skręcać, zajeżdżając drogę limuzynie z Beatą Szydło. Chwilę później audi uderzyło w drzewo. Od samego początku wielu świadków, jak i kierowca fiata, twierdziło, że kolumna poruszała się jedynie na sygnałach świetlnych, ale bez sygnałów dźwiękowych. Przypomnijmy, że w lipcu 2020 sąd pierwszej instancji za winnego spowodowania wypadku uznał kierowcą fiata seicento.

Pogromcy piratów