avatar

REDAKCJA

[email protected]

2016-07-30 23:43:44

opolskie

Cwaniak w karetce chciał ominąć korek na sygnale. Trafił na radiowóz ITD.

Cwaniak w karetce chciał ominąć korek na sygnale. Trafił na radiowóz ITD.

Kategoria Wideorejestratory Polskie Drogi Warszawa nagrania z wideorejestratorów    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-05-19 22:02:32    Oglądany 87585

avatar
Kierowca karetki włączył sygnały dźwiękowe, żeby ominąć korek i przejechać przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Nie włączył jednak sygnałów świetlnych co zwróciło uwagę inspektorów ITD z Warszawy w nieoznakowanym radiowozie. Jak relacjonują funkcjonariusze, mężczyzna w sposób niebezpieczny kierowca przejechał przez skrzyżowanie Marszałkowskiej i Alei Jerozolimskich, na czerwonym świetle. Kierujący karetką przyznał, że sygnały dźwiękowe włączył wyłącznie by ominąć korek i nie istniała żadna realna potrzeba ich użycia. Okazało się, że nie posiada on zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, a samochód, który prowadził nie był karetką pogotowia ratunkowego. Bus zarejestrowany był jedynie jako „pojazd specjalny” z przeznaczeniem „karetka sanitarna”.

Dwóch kierowców zginęło w czołowym wypadku. Siła uderzenia była ogromna.

Dwóch kierowców zginęło w czołowym wypadku. Siła uderzenia była ogromna.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi    Region Zachodniopomorskie    Data utworzenia 2021-05-19 10:03:05    Oglądany 19751

avatar
Dwóch mężczyzn w wieku około 35 i 50 lat zginęło w czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych, do którego we wtorek po 17.00 doszło na drodze wojewódzkiej nr 151 w pobliżu Zamęcina w Zachodniopomorskiem. Na tę chwilę nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Ofiary to kierowcy obu samochodów, biorących udział w zdarzeniu.

Kawasaki uderzyło w zaporę drogową. Motocyklista zginął.

Kawasaki uderzyło w zaporę drogową. Motocyklista zginął.

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi Gdańsk    Region Pomorskie    Data utworzenia 2021-05-18 21:28:06    Oglądany 24638

avatar
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letni motocyklista jadąc ul. Strzelecką w Wejherowie , prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w zaporę ustawioną na drodze. W wyniku zderzenia kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu. Jak ustalili funkcjonariusze, 42-latek nie posiadał uprawnień do kierowania.

Wypadek podczas nocnego wyścigu. Jeden z kierowców był pijany!

Wypadek podczas nocnego wyścigu. Jeden z kierowców był pijany!

Kategoria Pijani kierowcy Polskie Drogi Łódź    Region Łódzkie    Data utworzenia 2021-05-16 20:21:37    Oglądany 6359

avatar
Do groźnego wypadku doszło około 2.00 w nocy na ul. Rydza Śmigłego w Łodzi. Z ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierowca volkswagena golfa i 27-letni kierowca mercedesa jechali ulicą Rydza Śmigłego w kierunku skrzyżowania Marszałków. Wszystko wskazuje na to, że podczas wyścigu kierowca mercedesa, zmieniając pas ruchu, uderzył w tył golfa, po czym golf uderzył w latarnię. Prędkościomierz volkswagena zatrzymał się na 140 km/h. 33-letni kierowca golfa trafił do szpitala, jak się okazało był pijany - wydmuchał promil alkoholu.

Tragiczny finał wymuszenia pierwszeństwa. W wypadku zginęła kobieta w ciąży.

Tragiczny finał wymuszenia pierwszeństwa. W wypadku zginęła kobieta w ciąży.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Opole    Region opolskie    Data utworzenia 2021-05-15 14:15:52    Oglądany 39493

avatar
41-letnia kobieta w ciąży zginęła w wypadku, do którego doszło w sobotę przed 11.00 na drodze krajowej nr 45 pod Opolem. Jak informuje policja, wszystko wskazuje na to, że kierujący volkswagenem passatem 32-latek, skręcając w lewo na skrzyżowaniu, nie ustąpił pierwszeństwa 47-letniemu kierowcy opla vivaro. Wtedy doszło do zderzenia się samochodu osobowego z busem, po czym oba pojazdy wypadły z drogi. Poszkodowanych zostało pięć osób. Najciężej ranna pasażerka volkswagena została uwięziona w samochodzie, aby ją uwolnić konieczne było użycie przez strażaków ciężkiego sprzętu hydraulicznego. Niestety, pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, ratownikom nie udało się uratować życia 41-latki.

Tragiczny wypadek na DK7. Samochód osobowy zderzył się czołowo z wywrotką

Tragiczny wypadek na DK7. Samochód osobowy zderzył się czołowo z wywrotką

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Warszawa    Region Mazowieckie    Data utworzenia 2021-05-13 20:29:36    Oglądany 12445

avatar
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek przed 14.00 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Kondrajec Szlachecki. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia, strażacy zastali pojazd ciężarowy i samochód osobowy po czołowym wypadku. Jak informują druhowie z OSP Glinojeck, w środku osobowego opla znajdowały się 2 osoby, z których jedna nie miała funkcji życiowych. Życia mężczyzny nie udało się uratować. Do szpitala w ciężkim stanie trafiła pasażerka opla. Kierowcy wywrotki nic się nie stało. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

49-letni motocyklista zginął w wypadku, jego 19-letnia córka została ranna

49-letni motocyklista zginął w wypadku, jego 19-letnia córka została ranna

Kategoria Wypadki policyjny pościg Polskie Drogi    Region Wielkopolskie    Data utworzenia 2021-05-12 21:42:01    Oglądany 11461

avatar
Kolejny tragiczny w skutkach wypadek z udziałem motocykla. Do zdarzenia doszło we wtorek około 21.00 w rejonie skrzyżowania Al. Jana Pawła II i ul. Grunwaldzkiej w Lesznie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca peugeotem 307, 20-letnia kobieta, jadąc Aleją Jana Pawła II od strony Alei Konstytucji 3 Maja, skręcała w lewo w ulicę Grunwaldzką i zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku, Aleją Jana Pawła II, motocyklem marki yamaha. Niestety, pomimo akcji ratunkowej, 46-letni motocyklista zmarł na miejscu, a do szpitala trafiła jego 19-letnia córka, pasażerka motocykla.

Groźny wypadek motocyklisty. Policja pokazała film z wideorejestratora.

Groźny wypadek motocyklisty. Policja pokazała film z wideorejestratora.

Kategoria Wypadki Wideorejestratory Polskie Drogi Katowice nagrania z wideorejestratorów    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-05-12 10:27:46    Oglądany 183884

avatar
Dwie osoby ranne - to bilans wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 911, w województwie śląskim. 44-letni kierowca motocykla i 43-letnia pasażerka trafili do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący 44-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną.Wskutek zdarzenia zarówno kierujący, jak i 43-letnia pasażerka motocykla z obrażeniami trafili do szpitala. Zobaczcie film z wideorejestratora zamontowanego w samochodzie jednego ze świadków wypadku.

Młoda kobieta była w szoku. 'Myślała, że tak się jeździ'.

Młoda kobieta była w szoku. 'Myślała, że tak się jeździ'.

Kategoria Wypadki Wideorejestratory Polskie Drogi Wrocław nagrania z wideorejestratorów    Region Dolnośląskie    Data utworzenia 2021-05-11 20:41:15    Oglądany 18441

avatar
Młoda kobieta była w szoku, ale najważniejsze, że wyszła z dachowania cało. "Myślała, że tak się jeździ, ale po wytłumaczeniu nawet przeprosiła. Ogólnie bardzo kulturalna pani" - napisał nam autor filmu. Wrocław, DW 347. P.S. Data w kamerze nie była ustawiona.

Dwa wypadki, jeden po drugim. Nie żyje motocyklista, ranni są kobieta i dziecko.

Dwa wypadki, jeden po drugim. Nie żyje motocyklista, ranni są kobieta i dziecko.

Kategoria Wypadki Polskie Drogi Katowice    Region Śląskie    Data utworzenia 2021-05-11 13:39:07    Oglądany 27041

avatar
Do dwóch groźnych wypadków doszło na drodze krajowej nr 88 w Gliwicach, na Śląsku. Jak informuje podinsp. Marek Słomski, oficer prasowy gliwickiej policji, najpierw doszło do zderzenia się osobowej toyoty z samochodem dostawczym. Kierująca osobówką kobieta i jej 9-letnie dziecko trafili do szpitala. Chwilę po pierwszym wypadku, gdy na drodze powstał zator, około 800 metrów dalej doszło do drugiego wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Z bardzo wstępnych ustaleń policji wynika, że 56-letni kierowca jednośladu prawdopodobnie z prawego pasa ruchu chciał zawrócić i wyjechał prosto pod jadącą lewym pasem toyotę. Pomimo podjętej akcji ratunkowej, motocyklista zmarł. Jak poinformował serwis tvn24.pl, ofiara wypadku to Leszek Miszczyk, onkolog przez wiele lat związany z Centrum Onkologii w Gliwicach.

Pogromcy piratów